informatie

CURSURI FRIGOTEHNISTI : INTREBARI NELAMURIRI ,TOT CE TINE DE CURS Asteptam pareri sugestii sa ne imbunatatim activitatea
euvasile
Mesaje: 2
Membru din: Joi Mai 10, 2018 1:43 pm

informatie

Mesaj necitit de euvasile »

Buna ziua!

Am un prieten care este inginer frigotehnist (asa zice el) si care executa lucrari la diverse firme de unul singur adica el este si patron si lucrator si vreau sa stiu daca inafara de studiile pe care le are adica de inginer ii mai trebuie si un alt atestat sau autorizatie care sa-i permita sa desfasoare aceasta activitate ? El zice ca nu, insa eu nu prea cred. Trebuie sa inchei un contract cu el pentru prestari servicii de reparatii instalatii de racire intr-o fabrica de mezeluri.
Multumesc!
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: informatie

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

euvasile scrie: Joi Mai 10, 2018 2:00 pm Buna ziua!

Am un prieten care este inginer frigotehnist (asa zice el) si care executa lucrari la diverse firme de unul singur adica el este si patron si lucrator si vreau sa stiu daca inafara de studiile pe care le are adica de inginer ii mai trebuie si un alt atestat sau autorizatie care sa-i permita sa desfasoare aceasta activitate ? El zice ca nu, insa eu nu prea cred. Trebuie sa inchei un contract cu el pentru prestari servicii de reparatii instalatii de racire intr-o fabrica de mezeluri.
Multumesc!
Util este un curs de 3-6 zile cu atestat de manevrat refrigeranti cu efect de sera ,
euvasile
Mesaje: 2
Membru din: Joi Mai 10, 2018 1:43 pm

Re: informatie

Mesaj necitit de euvasile »

Va multumesc!
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: informatie

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

euvasile scrie: Lun Mai 14, 2018 7:22 amVa multumesc!
Vedeti la AGFR pe site
Scrie răspuns