Reparatie frigider compresorul da la masa vaporizatorul spart

Filme video CURSURI FRIGOTEHNISTI ,PRACTICA LA DIVERSE SOCIETATI Fostii cursanti pot trimite lucrari la care au participat Incurajam schimbul de experienta
Arthur
Mesaje: 1
Membru din: Dum Aug 13, 2017 1:09 pm
Localitate: Tartasesti

Reparatie frigider compresorul da la masa vaporizatorul spart

Mesaj necitit de Arthur »

Am gasit o poza mai veche , mai merg la tara la bunici si mei repar una alta am port bagajul masini plin de scule freon si 4-5 compresoare
Am pus placa in interior ,vaporizatorul era facut franjuri a incercat sa il curete cu cutitul
operatiile se stiu vacumat etc etc
Fişiere ataşate
Am pus placa in interior ,vaporizatorul era facut franjuri a incercat sa il curete cu cutitul
Am pus placa in interior ,vaporizatorul era facut franjuri a incercat sa il curete cu cutitul
Dupa nici o ora aveam 1 C sau aproape 1,5 C frigiderul gol.JPG (52.93 KiB) Vizualizat de 489 ori
Am gasit o poza mai veche , mai merg la tara la bunici si mei repar una alta am port bagajul masini plin de scule freon si 4-5 compresoare
Am gasit o poza mai veche , mai merg la tara la bunici si mei repar una alta am port bagajul masini plin de scule freon si 4-5 compresoare
reparatie frigider o lucrare de la tara , inlocuit compresor.jpg (45.69 KiB) Vizualizat de 491 ori
DicuPaul
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Feb 10, 2018 4:28 pm
Localitate: sabareni

Re: Reparatie frigider compresorul da la masa vaporizatorul spart

Mesaj necitit de DicuPaul »

Pompa de vidat este foarte buna o are si domnul inginer la practica daca a tinut la sute de cursanti o sa te tina si pe tine , compresorul este pe R600A ?
Scrie răspuns