Reparam un agregat pentru o camera frigorifica

CURSURI FRIGOTEHNISTI : INTREBARI NELAMURIRI ,TOT CE TINE DE CURS Asteptam pareri sugestii sa ne imbunatatim activitatea
Avatar utilizator
Sorin gr 9
Mesaje: 7
Membru din: Joi Iun 22, 2017 9:05 pm

Reparam un agregat pentru o camera frigorifica

Mesaj necitit de Sorin gr 9 »

reparam un agregat pentru o camera frigorifica ,Am aplicat cu Alex tot ce am invatat la scoala ,ne-am integrat imediat incet incet ajungem oameni de baza
Fişiere ataşate
reparam un agregat pentru o camera frigorifica ,Am aplicat cu Alex tot ce am invatat la scoala ,ne-am integrat imediat incet incet ajungem oameni de baza
reparam un agregat pentru o camera frigorifica ,Am aplicat cu Alex tot ce am invatat la scoala ,ne-am integrat imediat incet incet ajungem oameni de baza
Scule necesare Reparatie agregat masina frigorifica =camera de refrigerare.jpg (144.13 KiB) Vizualizat de 636 ori
camera refrigerare reparam un agregat pentru o camera frigorifica ,Am aplicat cu Alex tot ce am invatat la scoala ,ne-am integrat imediat incet incet ajungem oameni de baza
camera refrigerare reparam un agregat pentru o camera frigorifica ,Am aplicat cu Alex tot ce am invatat la scoala ,ne-am integrat imediat incet incet ajungem oameni de baza
Reparatie agregat masina frigorifica =camera de refrigerare.jpg (141.04 KiB) Vizualizat de 636 ori
camera refrigerare am facut bucati agregatul ,se vad ventilatoare condensator
camera refrigerare am facut bucati agregatul ,se vad ventilatoare condensator
Am facut bucati externa Reparatie agregat masina frigorifica =camera de refrigerare.jpg (129.38 KiB) Vizualizat de 636 ori
Avatar utilizator
SilviuA
Mesaje: 3
Membru din: Mie Iun 28, 2017 8:30 pm

Re: Reparam un agregat pentru o camera frigorifica

Mesaj necitit de SilviuA »

Muncesc baietii la greu ,parca il vad pe Alex
Avatar utilizator
Valy
Mesaje: 5
Membru din: Joi Iul 13, 2017 10:39 am

Re: Reparam un agregat pentru o camera frigorifica

Mesaj necitit de Valy »

Pai normal ca frigotehnistii sunt supra turati in sezon ,montaje la greu mai curata vaporizatorul mai spala condensatorul ,mai completeaza cu freon si pretul nu il mai spun ,parca sunt parlamentari
Scrie răspuns