Cu alex la Praktiker tubulatura flexibila izolata

Albume Foto Cursuri Frigotehnisti pe teren la diferite Societati .
LUCRARI EXECUTATE DE CURSANTI /FOSTI CURSANTI
Avatar utilizator
Sorin gr 9
Mesaje: 7
Membru din: Joi Iun 22, 2017 9:05 pm

Cu alex la Praktiker tubulatura flexibila izolata

Mesaj necitit de Sorin gr 9 »

Ne pregateam sa urcam cu nacela la tubulatura ,aveam climatizare cu aer rece aerul era produs de un vaporizator Ce bine ca am invatat si notiuni de climatizare pe tubulatura nu v-am facut de ocara
Fişiere ataşate
Tubulatura flexibila izolata climatizare 2.jpg
Tubulatura flexibila izolata climatizare 2.jpg (94.08 KiB) Vizualizat de 944 ori
Tubulatura flexibila izolata climatizare 1.jpg
Tubulatura flexibila izolata climatizare 1.jpg (103.64 KiB) Vizualizat de 944 ori
Ne pregateam sa urcam cu nacela la tubulatura ,aveam climatizare cu aer rece aerul era produs de un vaporizator
Ne pregateam sa urcam cu nacela la tubulatura ,aveam climatizare cu aer rece aerul era produs de un vaporizator
climatizare Practiker Alex urca cu nacela la tubulatura.jpg (53.09 KiB) Vizualizat de 945 ori
Alex urca cu nacela la tubulatura de climatizare
Alex urca cu nacela la tubulatura de climatizare
Am rezolvat climatizare Practiker Alex urca cu nacela la tubulatura.jpg (67.24 KiB) Vizualizat de 945 ori
Avatar utilizator
Sorin gr 9
Mesaje: 7
Membru din: Joi Iun 22, 2017 9:05 pm

Re: Cu alex la Praktiker

Mesaj necitit de Sorin gr 9 »

Am rezolvat si tubulaturi flexibile izolate la climatizare aer ,Alex a terminat cursul de frigotehnist de nici 3 luni frig gr 11 eu am terminat cu gr 9 Ne tragem unii pe altii
Am inlocuit filtre am aranjat traseul erau locuri pe unde era tubulatura turtita si cazuta ,
Fişiere ataşate
Afara am un grup compact condensator vaporizator compresor si ventil de laminare se vede tubulatura ca este izolata
Afara am un grup compact condensator vaporizator compresor si ventil de laminare se vede tubulatura ca este izolata
Tubulatura flexibila izolata climatizare 6.jpg (109.19 KiB) Vizualizat de 941 ori
Alt detaliu al masinii frigorifice <br /> grup compact condensator vaporizator compresor si ventil de laminare se vede tubulatura ca este izolata
Alt detaliu al masinii frigorifice
grup compact condensator vaporizator compresor si ventil de laminare se vede tubulatura ca este izolata
Tubulatura flexibila izolata climatizare 5.jpg (110.6 KiB) Vizualizat de 941 ori
climatizare aer conditionat pe tubulatura izolata
climatizare aer conditionat pe tubulatura izolata
Tubulatura flexibila izolata climatizare 4.jpg (103.33 KiB) Vizualizat de 941 ori
tubulatura flexibila izolata climatizare aer racit de unitatea din exterior
tubulatura flexibila izolata climatizare aer racit de unitatea din exterior
Tubulatura flexibila izolata climatizare 3.jpg (98 KiB) Vizualizat de 941 ori
Avatar utilizator
Luci
Mesaje: 14
Membru din: Lun Iul 03, 2017 11:26 am

Re: Cu alex la Praktiker tubulatura flexibila izolata

Mesaj necitit de Luci »

Alex nu visa sa faca climatizare pe frig acum nici un an si acum il vad pe Alex la practiker , felicitari colega
Avatar utilizator
Adigr8
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Iul 22, 2017 10:32 am
Localitate: Stanceni

Re: Cu alex la Praktiker tubulatura flexibila izolata

Mesaj necitit de Adigr8 »

Luci scrie: Lun Iul 03, 2017 11:36 am Alex nu visa sa faca climatizare pe frig acum nici un an si acum il vad pe Alex la practiker , felicitari colega
Nu este mare nenorocire mai ales ca se preda la tabla ,macar ai habar ce se intampla in Prakticer ,stii cu ce se mananca nu alta ,dar nu am priceput era cu vaporizatoare sau cu chilere si baterie de racire
Scrie răspuns