Practica frigotehnisti freon trading

Albume Foto Cursuri Frigotehnisti pe teren la diferite Societati .
LUCRARI EXECUTATE DE CURSANTI /FOSTI CURSANTI
Avatar utilizator
Alingr12
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 6:03 am
Localitate: Ploiesti

Practica frigotehnisti freon trading

Mesaj necitit de Alingr12 »

Curtea era plina de agregate ,avem ce repara
Poza 1 explicatii unitate externa constructie componente rolul lor
Aici demontam o unitate externa sa vedem componentele si rolul lor masurare infasurari compresor
Fişiere ataşate
Aici demontam o unitate externa sa vedem componentele si rolul lor masurare infasurari compresor
Aici demontam o unitate externa sa vedem componentele si rolul lor masurare infasurari compresor
Aici demontam o unitate externa sa vedem componentele si rolul lor ,traseu frigorific rol compresor masurare curent absorbit de compresor.jpg (121.67 KiB) Vizualizat de 948 ori
Poza 1 explicatii unitate externa constructie componente rolul lor
Poza 1 explicatii unitate externa constructie componente rolul lor
Freon Trading avem ce repara pe frig.jpg (213.59 KiB) Vizualizat de 948 ori
Avatar utilizator
TjPetre
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 23, 2017 12:12 am
Localitate: Comani

Practica frigotehnisti freon trading

Mesaj necitit de TjPetre »

Practica frigotehnisti freon trading Aer conditionat auto 6 C la vaporizator
bateria montata pe valva de inalta si valva de joasa , mauram presiunea de vaporizare si presiunea de condensare
Fişiere ataşate
Aer conditionat auto 6 C la vaporizator
Aer conditionat auto 6 C la vaporizator
Aer conditionat auto 6 C la vaporizator.jpg (71.83 KiB) Vizualizat de 921 ori
bateria montata pe valva de inalta si valva de joasa , mauram presiunea de vaporizare si presiunea de condensare
bateria montata pe valva de inalta si valva de joasa , mauram presiunea de vaporizare si presiunea de condensare
bateria montata pe valva de inalta si valva de joasa , masuram presiunea de vaporizare si presiunea de condensare.jpg (108.75 KiB) Vizualizat de 921 ori
Avatar utilizator
Ronin7
Mesaje: 10
Membru din: Dum Oct 29, 2017 12:59 pm
Localitate: Merei If

Re: Practica frigotehnisti freon trading

Mesaj necitit de Ronin7 »

Alingr12 scrie: Sâm Aug 05, 2017 6:11 am Curtea era plina de agregate ,avem ce repara
Poza 1 explicatii unitate externa constructie componente rolul lor
Aici demontam o unitate externa sa vedem componentele si rolul lor masurare infasurari compresor
Normal ca aveti de unde alege si ce sa le explicati fiecare masina frigorifica are particularitatile ei
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Practica frigotehnisti freon trading

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Ronin7 scrie: Dum Oct 29, 2017 1:29 pm
Alingr12 scrie: Sâm Aug 05, 2017 6:11 am Curtea era plina de agregate ,avem ce repara
Poza 1 explicatii unitate externa constructie componente rolul lor
Aici demontam o unitate externa sa vedem componentele si rolul lor masurare infasurari compresor
Normal ca aveti de unde alege si ce sa le explicati fiecare masina frigorifica are particularitatile ei
Avem firma de practica la baza Freon Trading avem si diverse masini frigorifice la sediul firmei , avem trusa de frigotehnist freon consumabile punem la dispozitie tot
Scrie răspuns