Circuit de lumina dus din fasung in fasung

Albume foto practica cursuri electricieni ,de la Societati Lucrari executate de fostii cursanti
Avatar utilizator
V_Adrian
Mesaje: 16
Membru din: Dum Iun 11, 2017 4:06 pm
Localitate: bucuresti

Circuit de lumina dus din fasung in fasung

Mesaj necitit de V_Adrian »

Circuit de lumina dus din fasung in fasung legatura facuta cu o regleta vai de capul ei ,am fost sa vad de ce nu se aprind 3 becuri ,a trebuit sa tai cu spitul firele regleta era ruginita
Fişiere ataşate
Circuit de lumina dus din fasung in fasung sectiune conductor fy 1 se vede regleta ruginita era in aer lasata nici gand de nul de protectie
Circuit de lumina dus din fasung in fasung sectiune conductor fy 1 se vede regleta ruginita era in aer lasata nici gand de nul de protectie
Circuit de lumina dus din fasung in fasung.jpg (58.42 KiB) Vizualizat de 746 ori
circuit de lumina ambele culori negre nici gand sa fie maro si albastru
circuit de lumina ambele culori negre nici gand sa fie maro si albastru
Circuit de lumina dus din fasung in fasung cap de circuit .jpg (65.51 KiB) Vizualizat de 746 ori
Avatar utilizator
Adigr8
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Iul 22, 2017 10:32 am
Localitate: Stanceni

Re: Circuit de lumina dus din fasung in fasung

Mesaj necitit de Adigr8 »

Vadrian scrie: Dum Iun 11, 2017 4:17 pm Circuit de lumina dus din fasung in fasung legatura facuta cu o regleta vai de capul ei ,am fost sa vad de ce nu se aprind 3 becuri ,a trebuit sa tai cu spitul firele regleta era ruginita
Ce sa faci "domle" omul nu a dat pe la scoala ,lucrare noua fara Np ca nu il vad ,din contra vad numai fire negre ,cum o fi nimerit faza in fundul fasungului sa nu ii tranteasca pe jos cand il opresc din intrerupator dar cum o fi stiut unde este faza ca obligat trece prin intrerupator Niste ,,,,,,,,,
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Circuit de lumina dus din fasung in fasung

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Chiar ma bucur ca s-a postat asa ceva deoarece chiar incurajez dialogul ,fiecare are cate ceva de invatat
Scrie răspuns