Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

CURS ELECTRICIAN EMJT Aici cursantii/viitorii cursanti solicita lamuriri vis a vis de Curs ,MANUALE ,ETC
Avatar utilizator
Cuki
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Iul 01, 2017 7:47 pm

Re: Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

Mesaj necitit de Cuki »

Domnul profesor vreau si eu diploma nu ma intereseaza ca o are Alex sa se laude pe facebook ,Invat carte deci vreau si eu acea diploma intru la examen
Avatar utilizator
VlaicuD
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Iul 08, 2017 2:15 pm

Re: Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

Mesaj necitit de VlaicuD »

Am sa ma bag si la cursul de sisteme fotovoltaice deoarece este un curs de mare viitor ,voi ridica niste poze cu o lucrare facuta de o firma
Avatar utilizator
AlbuGeorge
Mesaje: 10
Membru din: Dum Iul 09, 2017 1:36 pm

Re: Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

Mesaj necitit de AlbuGeorge »

Pacat ca nu este curs separat ma bagam si eu ,acum 4 ani la noi nu a predat domnul inginer fotovoltaicii ,poate organizati separat cursul de specializare
Avatar utilizator
Adigr8
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Iul 22, 2017 10:32 am
Localitate: Stanceni

Re: Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

Mesaj necitit de Adigr8 »

Marin gr 7 scrie: Dum Iun 11, 2017 3:14 pm Deja am depus diploma scuze copie dupa ea si patronul swe gandeste sa ma trimita si la sisteme fotovoltaice cu baietii ,cum spun si colegii este un domeniu slab dezvoltat la noi fata de ce am vazut prin alte tari
Am fost anuntati ca in septembrie incepem cursul si luam diploma cu Stema Romaniei pe ea
Dupa ce termin cursul ma bag impreuna cu gr 7 sa facem sisteme FTV ,pentru noi este ok
As fi vrut sa aduc un coleg de munca sa faca si el cursul cu noi dar din pacate se organizeaza numai pentru absolventii nostrii ma refer cursantii domnului inginer
Are si domnul profesor dreptate vine unul care a facut un curs de doi lei si vrea sa il faca la noi ,ce face proful ia cursul de electrician de la cap sa priceapa omul ,L
La fotovoltaici nu ai habar sa aplici formulele de calcul esti mancat ,
Avatar utilizator
Gore
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Feb 10, 2018 7:29 pm
Localitate: bucuresti sect 6

Re: Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

Mesaj necitit de Gore »

Din grupa 9 EMJT cred ca 90% sunt amatori ,
Avatar utilizator
costea
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mai 14, 2017 3:18 pm

Re: Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

Mesaj necitit de costea »

Sper ca nu ne uitați și pe noi, restul pt. fotovoltaice. Mulțumesc frumos și va doresc un Paște fericit.
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

costea scrie: Joi Apr 05, 2018 7:44 pm Sper ca nu ne uitați și pe noi, restul pt. fotovoltaice. Mulțumesc frumos și va doresc un Paște fericit.
Nu uitam pe nimeni stati linistit
Avatar utilizator
MireaV
Mesaje: 12
Membru din: Lun Iul 09, 2018 10:27 am
Localitate: Balta Alba

Re: Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

Mesaj necitit de MireaV »

Intrebare ce soi de diploma dau alte firme dupa un curs de 6 zile ,? Este vaklabila in tara sau afara ??????
Avatar utilizator
Simion
Mesaje: 24
Membru din: Lun Iul 16, 2018 3:08 pm
Localitate: dr taberei

Re: Diploma de sisteme fotovoltaice autonome off grid

Mesaj necitit de Simion »

MireaV scrie: Lun Iul 09, 2018 11:03 am Intrebare ce soi de diploma dau alte firme dupa un curs de 6 zile ,? Este vaklabila in tara sau afara ??????
O hârtie de , ,,, ,Am un coleg a terminat in gr 9 cu domnul ing Olteanu, el a dat examen cu comisia de la Ministerul Învățământului ,lucrează acum in Spania
Scrie răspuns