Cand incepeti un nou curs

CURS ELECTRICIAN EMJT Aici cursantii/viitorii cursanti solicita lamuriri vis a vis de Curs ,MANUALE ,ETC
Avatar utilizator
Relu
Mesaje: 29
Membru din: Mie Mai 24, 2017 6:46 pm

Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de Relu »

Cum spunea pe alt forum un coleg Am ramas pe drumuri cand incepeti un nou curs de electrician
Avatar utilizator
ModanCostel
Mesaje: 13
Membru din: Lun Aug 14, 2017 10:48 am

Re: Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de ModanCostel »

Eu deja am trimis actele dar m-am bagat pe frig
Avatar utilizator
SabinS
Mesaje: 10
Membru din: Vin Aug 18, 2017 8:01 pm
Localitate: Potigrafu

Re: Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de SabinS »

Relu scrie: Mie Mai 24, 2017 6:54 pm Cum spunea pe alt forum un coleg Am ramas pe drumuri cand incepeti un nou curs de electrician


Din cate stiu in oct pe 15
Avatar utilizator
SergiuValentin
Mesaje: 13
Membru din: Lun Aug 21, 2017 3:59 pm
Localitate: balta alba

Re: Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de SergiuValentin »

Sunt inscris si eu pentru grupa urmatoare sunt interesat sa fac si sistemele fotovoltaice , am un coleg care a fost in grupa dumneavoastra a terminat in primavara si am inteles ca din septembrie incepe cursul de sisteme fotovoltaice , M-am uitat prin notitele lui si am vazut ca abordati si circuite de iluminat LED 25 V dar am vazut si un inverter care ducea frigider , calculator ,
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Urmatorul curs incepe in luna octombrie 2017 in jurul datei de 15 Este bine sa trimitetii copii ale actelor sau veniti la Sediu Str Lanariei nr 83 reper statia de metrou Tineretului
Martin
Mesaje: 21
Membru din: Dum Feb 11, 2018 3:04 pm
Localitate: Marteni

Re: Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de Martin »

Iuliana SC MIPP scrie: Sâm Sep 23, 2017 4:25 pm Urmatorul curs incepe in luna octombrie 2017 in jurul datei de 15 Este bine sa trimitetii copii ale actelor sau veniti la Sediu Str Lanariei nr 83 reper statia de metrou Tineretului
Stati sa pricep in luna octombrie anul acesta , ce se intampla sunt grupele pline ma refer la cursul din aprilie
Avatar utilizator
GigiAmariei
Mesaje: 32
Membru din: Dum Feb 11, 2018 9:46 pm
Localitate: Bucuresti sect 5

Re: Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de GigiAmariei »

Martin scrie: Dum Feb 11, 2018 3:51 pm
Iuliana SC MIPP scrie: Sâm Sep 23, 2017 4:25 pm Urmatorul curs incepe in luna octombrie 2017 in jurul datei de 15 Este bine sa trimitetii copii ale actelor sau veniti la Sediu Str Lanariei nr 83 reper statia de metrou Tineretului
Stati sa pricep in luna octombrie anul acesta , ce se intampla sunt grupele pline ma refer la cursul din aprilie
Ma omule vezi ca scrie clar octombrie 2017 si suntem in 2018 si de la noi de la frig 13 am cel putin 5-6 colegi ramasi pe drumuri si incep in aprilie 2018
Avatar utilizator
SilviuComan
Mesaje: 27
Membru din: Dum Apr 29, 2018 5:35 pm
Localitate: Comana

Re: Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de SilviuComan »

In toamna cand incepe un nou curs de electrician
Avatar utilizator
Vasile34
Mesaje: 28
Membru din: Vin Mai 04, 2018 1:17 pm
Localitate: Lintea

Re: Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de Vasile34 »

SilviuComan scrie: Dum Apr 29, 2018 6:04 pm In toamna cand incepe un nou curs de electrician
la grupa 10 vad ca nu mai sunt locuri vreau pentru un coleg , poate se retrage cineva
10 electricieni
Avatar utilizator
IsarescuMarian
Mesaje: 44
Membru din: Sâm Mai 26, 2018 3:53 pm
Localitate: miresti

Re: Cand incepeti un nou curs

Mesaj necitit de IsarescuMarian »

Abia am gasit un loc in gr 10 cu pile :)
electric10
Scrie răspuns