Curs electrician EMJT pentru cei din Mentenanta

CURS ELECTRICIAN EMJT Aici cursantii/viitorii cursanti solicita lamuriri vis a vis de Curs ,MANUALE ,ETC
Avatar utilizator
lipo lipo
Mesaje: 20
Membru din: Lun Iun 05, 2017 1:31 pm

Re: Curs electrician EMJT pentru cei din Mentenanta

Mesaj necitit de lipo lipo »

In mentenanta nu esti primit daca nu esti electrician este legea lor si sunt cei mai bine platiti Il am pe Vasile a facut cursul de frig cu dvs a luat la leafa 200 lei ,daca il face si pe cel de instalator ca striu ca ma baraie pe la munca ,mai primeste la leafa 200 lei si Vasile pleca acasa cu 2400 lei :)
Avatar utilizator
ANitu
Mesaje: 27
Membru din: Dum Iun 11, 2017 6:41 pm
Localitate: Alexandria

Re: Curs electrician EMJT pentru cei din Mentenanta

Mesaj necitit de ANitu »

In mentenanta fara instalator si electrician nu faceti nici doi bani ,cursul de electrician merita sa il faci dar sa inveti ceva ,
Avatar utilizator
Jan gr 11
Mesaje: 14
Membru din: Mie Iun 14, 2017 9:13 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Curs electrician EMJT pentru cei din Mentenanta

Mesaj necitit de Jan gr 11 »

Eu lucrez in mentenanta si cursul de electrician m-a ajutat enorm m-a scos in fata si nu am fost de bascalia firmei
Mai si o lucrare pe la vecini ca tot omul poti face si tu niste circuite de iluminat si prize scoti un ban in timpul liber
Fişiere ataşate
ca particular poti face si tu niste circuite de iluminat si prize scoti un ban in timpul liber
ca particular poti face si tu niste circuite de iluminat si prize scoti un ban in timpul liber
ca particular poti face si tu niste circuite de iluminat si prize scoti un ban.JPG (80.86 KiB) Vizualizat de 851 ori
Avatar utilizator
DiaconuRemus
Mesaje: 61
Membru din: Lun Sep 23, 2019 2:10 pm
Localitate: Sisesti
Contact:

Re: Curs electrician EMJT pentru cei din Mentenanta

Mesaj necitit de DiaconuRemus »

Jan gr 11 scrie: Mie Iun 14, 2017 9:20 pm Eu lucrez in mentenanta si cursul de electrician m-a ajutat enorm m-a scos in fata si nu am fost de bascalia firmei
Mai si o lucrare pe la vecini ca tot omul poti face si tu niste circuite de iluminat si prize scoti un ban in timpul liber
merge sa faci un curs de electrician te scoate in fata
Avatar utilizator
Ganes.Victor
Mesaje: 60
Membru din: Mar Oct 08, 2019 9:54 am
Localitate: Sector 5 Bucuresti

Re: Curs electrician EMJT pentru cei din Mentenanta

Mesaj necitit de Ganes.Victor »

in mentenanta fara electrician si instalator nu dau dooi bani pe tine , acum sunt cautati tare si cei care stiu frigul , dar vin tot felul de electro zugravi :shock:
Scrie răspuns