Practica Electricieni sept ,instalatie electrica ,circuite lumina si circuite priza

CURS ELECTRICIAN EMJT Aici cursantii/viitorii cursanti solicita lamuriri vis a vis de Curs ,MANUALE ,ETC
IsarescuMarian

Re: Practica Electricieni sept ,instalatie electrica ,circuite lumina si circuite priza

Mesaj necitit de IsarescuMarian » Sâm Mai 26, 2018 4:52 pm

Lucas21 scrie:
Sâm Mar 10, 2018 2:53 pm
Daniel 9 scrie:
Dum Feb 11, 2018 10:55 am
Este celebru domnul Olteanu cu sala plina de cursanti , important este la teorie sa pricepeti cum se formeaza circuitele rolul componentelor apoi la practica aplicati ce stiti , Ai schema in fata stii simbolurile executi instalatia ,
Am văzut cu plăcere filmele dvs de la practica Alex împreună cu gr au făcut o figură bună felicitari sunteti cei mai buni
Domnul inginer de ce nu puneti si aici filmele cu baietii de la practica
electric10

Iuliana SC MIPP

Re: Practica Electricieni sept ,instalatie electrica ,circuite lumina si circuite priza

Mesaj necitit de Iuliana SC MIPP » Lun Iun 18, 2018 4:14 pm

IsarescuMarian scrie:
Sâm Mai 26, 2018 4:52 pm
Lucas21 scrie:
Sâm Mar 10, 2018 2:53 pm
Daniel 9 scrie:
Dum Feb 11, 2018 10:55 am
Este celebru domnul Olteanu cu sala plina de cursanti , important este la teorie sa pricepeti cum se formeaza circuitele rolul componentelor apoi la practica aplicati ce stiti , Ai schema in fata stii simbolurile executi instalatia ,
Am văzut cu plăcere filmele dvs de la practica Alex împreună cu gr au făcut o figură bună felicitari sunteti cei mai buni
Domnul inginer de ce nu puneti si aici filmele cu baietii de la practica
Am tot incercat si eu dar nu putem ridica youtube

Simion

Mesaj necitit de Simion » Lun Iul 16, 2018 4:04 pm

Electricieni buni

Scrie răspuns