CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

CURS INSTALATOR : INTREBARI NELAMURIRI ,TOT CE TINE DE CURS
Avatar utilizator
Danutz
Mesaje: 13
Membru din: Mie Iun 14, 2017 10:35 am

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de Danutz »

As dori sa il fac si eu noroc cu colegii ca mi-au dat de stire ,cursul dvs de instalator este un curs total am un unchi calificat in 87 si mi-a zis sa ma bag , in toamna vreau si eu un loc
Avatar utilizator
Jan gr 11
Mesaje: 14
Membru din: Mie Iun 14, 2017 9:13 pm
Localitate: Bucuresti

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de Jan gr 11 »

Danutz scrie: Mie Iun 14, 2017 10:43 am As dori sa il fac si eu noroc cu colegii ca mi-au dat de stire ,cursul dvs de instalator este un curs total am un unchi calificat in 87 si mi-a zis sa ma bag , in toamna vreau si eu un loc
si eu tot de colegi am fost anuntat o sa venim mai multi la scoala la cursul de instalator
Avatar utilizator
Victor gr 10
Mesaje: 14
Membru din: Vin Iun 16, 2017 9:56 am

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de Victor gr 10 »

Deja suntem 3 de la gr 10 Frig care suntem inscrisi din oficiu :) Petre am inteles ca are un loc in banca 1 deja vine cu colegii si la electricieni
Avatar utilizator
Klempi
Mesaje: 18
Membru din: Dum Iun 18, 2017 10:37 am
Localitate: Sinesti

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de Klempi »

Ma asez si eu la coada ,astept sa inceapa cursul in august trimit actele sa fiu sigur ca ma inscriu si prind un loc
Avatar utilizator
Car&service
Mesaje: 20
Membru din: Dum Iun 18, 2017 12:13 pm

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de Car&service »

Danutz scrie: Mie Iun 14, 2017 10:43 am As dori sa il fac si eu noroc cu colegii ca mi-au dat de stire ,cursul dvs de instalator este un curs total am un unchi calificat in 87 si mi-a zis sa ma bag , in toamna vreau si eu un loc
Ii citez pe colegi vreau si eu o rezervare la cursul predat de dumneavoastra vreau sa invat ce face un instalator sa lipesc doua tevi o fac urgent dar sunt interesat sa stiu sa aleg tevile nu sa duc pexal la greu si sa nu mearga sa ridic din umeri
Avatar utilizator
Stan V
Mesaje: 14
Membru din: Mie Iun 21, 2017 11:04 pm

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de Stan V »

Ma asez la coada vreau si eu un loc ,domnul profesor nu uitati de mine , am citit cu rabdare ce invat sunt foarte incantat si vreau sa vin cu un prieten facem naveta din urziceni si noi ,venim cu masina sa impartim costul la gpl
Avatar utilizator
Cuki
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Iul 01, 2017 7:47 pm

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de Cuki »

Stan V scrie: Mie Iun 21, 2017 11:20 pm Ma asez la coada vreau si eu un loc ,domnul profesor nu uitati de mine , am citit cu rabdare ce invat sunt foarte incantat si vreau sa vin cu un prieten facem naveta din urziceni si noi ,venim cu masina sa impartim costul la gpl
Idem si eu pentru cursul de instalator o sa vin la scoala cu actele sa le predau :)
Avatar utilizator
Luci
Mesaje: 14
Membru din: Lun Iul 03, 2017 11:26 am

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de Luci »

Un curs foarte util si din cate vad foarte complex acum ce sa zic as fi interesat sa invat si ce face o butelie de egalizare a presiunilor
Fişiere ataşate
Cazan de incalzit apa calda si calorifere echipat cu butelie de egalizare si electro vane
Cazan de incalzit apa calda si calorifere echipat cu butelie de egalizare si electro vane
Cazan sectional de fonta cu butelie de egalizare a presiunilor.jpg (31.19 KiB) Vizualizat de 1343 ori
Avatar utilizator
AlbuGeorge
Mesaje: 10
Membru din: Dum Iul 09, 2017 1:36 pm

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de AlbuGeorge »

Eu am facut cu domnul inginer Olteanu doua cursuri frig si electrician ,daca se organizeaza cursul de instalator este clar ca ma bag ,dar la catedra numai domnul inginer Olteanu de alt profesor nu sunt interesat
Avatar utilizator
GMarin
Mesaje: 7
Membru din: Mie Iul 12, 2017 5:22 pm

Re: CURS INSTALATOR SANITARE,GAZE SI INCALZIRI

Mesaj necitit de GMarin »

In toamna daca domnul profesor face cursul deja am actele pregatite ,nici gand sa il ratez
Scrie răspuns