Am inlocuit instalatia sanitara la baie si am reparat baia si am emailat cada

Filme video CURSURI INSTALATORI ,PRACTICA LA DIVERSE SOCIETATI
Avatar utilizator
Relu
Mesaje: 29
Membru din: Mie Mai 24, 2017 6:46 pm

Am inlocuit instalatia sanitara la baie si am reparat baia si am emailat cada

Mesaj necitit de Relu »

Am chemat un meserias care este si instalator dar stie sa emaileze cazi ,inainte cada era un dezastru ,sa pun o cada din fibra de sticla nici gand ,sa pun cada de tabla chinezeasca pai prosti or fi aia sa o emaileze
Am preferat sa o emailez pe cea veche
Fişiere ataşate
Asa arata cada inainte <br /><br />Am chemat un meserias care este si instalator dar stie sa emaileze cazi ,inainte cada era un dezastru ,sa pun o cada din fibra de sticla nici gand ,sa pun cada de tabla chinezeasca pai prosti or fi aia sa o emaileze <br />Am preferat sa o emailez pe cea veche
Asa arata cada inainte

Am chemat un meserias care este si instalator dar stie sa emaileze cazi ,inainte cada era un dezastru ,sa pun o cada din fibra de sticla nici gand ,sa pun cada de tabla chinezeasca pai prosti or fi aia sa o emaileze
Am preferat sa o emailez pe cea veche
Cada de fonta inainte sa o repar ..jpg (65.65 KiB) Vizualizat de 1009 ori
Asa arata dupa <br />Am chemat un meserias care este si instalator dar stie sa emaileze cazi ,inainte cada era un dezastru ,sa pun o cada din fibra de sticla nici gand ,sa pun cada de tabla chinezeasca pai prosti or fi aia sa o emaileze <br />Am preferat sa o emailez pe cea veche
Asa arata dupa
Am chemat un meserias care este si instalator dar stie sa emaileze cazi ,inainte cada era un dezastru ,sa pun o cada din fibra de sticla nici gand ,sa pun cada de tabla chinezeasca pai prosti or fi aia sa o emaileze
Am preferat sa o emailez pe cea veche
Cada de fonta reabilitata 150 lei.jpg (32.18 KiB) Vizualizat de 1010 ori
Avatar utilizator
Alinel
Mesaje: 17
Membru din: Vin Mai 26, 2017 12:57 pm
Localitate: Buc

Re: Am inlocuit instalatia sanitara la baie si am reparat baia si am emailat cada

Mesaj necitit de Alinel »

Arata cred baia ca noua cu o instalatie sanitara refacuta ,sper ca ai pus si robineti de trecere
fekicitari colegul
Avatar utilizator
Armand
Mesaje: 26
Membru din: Mar Iun 13, 2017 6:55 pm

Re: Am inlocuit instalatia sanitara la baie si am reparat baia si am emailat cada

Mesaj necitit de Armand »

Arata super cada refacuta si nu te-a jupuit de bani din cate vad este din fonta ,pai eu am luat cada de fibra si au pus-o baietii ,am cazut cu cada cu tot prin baie am inecat baia si s-a dus la vecini
Avatar utilizator
Stan V
Mesaje: 14
Membru din: Mie Iun 21, 2017 11:04 pm

Re: Am inlocuit instalatia sanitara la baie si am reparat baia si am emailat cada

Mesaj necitit de Stan V »

Din cate sapaturi am facut pe net am inteles ca o cada emailata corect tine lejer pana la 10 ani ,ai refacut instalatii de canalizare si de apa ok era buna si o poza cu cada si baia finite felicitari colegul
Avatar utilizator
SabinCostel
Mesaje: 16
Membru din: Mar Aug 08, 2017 5:06 pm
Localitate: Titu

Re: Am inlocuit instalatia sanitara la baie si am reparat baia si am emailat cada

Mesaj necitit de SabinCostel »

Am cada vopsita de 7 ani tine ca noua conteaza cum o matuieste ,si da cu niste solutii care traznesc rau parca este un acid apoi o vopseste cu pistolul ,dar iese ok
Nu recomand sa cumpere omul spray de dat zmalt ca se ia dupa cada ca foaia de ceapa
Scrie răspuns