Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
RobertoGeorge
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mar 13, 2024 4:03 am
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de RobertoGeorge »

Stiu de la domnul inginer ca statul nu le-a aprobat bugetul pe anul 2024 , daca nu interveneam noi era vai de ei ,Am ajutat ,abia astept sa vad ce figuri fac aia mici din Asezamant .
StoianNicu
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mar 13, 2024 5:45 pm
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de StoianNicu »

Robertojoist scrie: Mie Mar 13, 2024 4:04 am Stiu de la domnul inginer ca statul nu le-a aprobat bugetul pe anul 2024 , daca nu interveneam noi era vai de ei ,Am ajutat ,abia astept sa vad ce figuri fac aia mici din Asezamant .

O bataie de joc la adresa celor cu handicap din centre
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Am ajutat
Fişiere ataşate
Copii din Asezamant donatie.jpg
Copii din Asezamant donatie.jpg (204.17 KiB) Vizualizat de 67 ori
RebegeanuIoan
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mar 30, 2024 9:28 am
Contact:

Re: MANUALUL ELECTRICIANULUI 2021 LATEST EDITION

Mesaj necitit de RebegeanuIoan »

Ne mobilizam sa ajutam copii de la Pro-Vita ,
RadoveanuIlie
Mesaje: 4
Membru din: Joi Feb 15, 2024 7:23 pm
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de RadoveanuIlie »

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti
Scrie răspuns