Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
NicodeaAndrei
Mesaje: 18
Membru din: Mie Iul 12, 2023 9:24 am
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de NicodeaAndrei »

GioleaVictor scrie: Mie Dec 21, 2022 6:41 pm Voi contribui si eu cu niste hainute de copil de 9 ani am si un calc mai vechi din 2010 nu stiu ce model este dar ruleaza super bine W7 si W10
Am si eu o trotineta si un laptop din 2013 il dau pentru copii
VDima
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Oct 14, 2023 7:34 am
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de VDima »

Cea mai simpatica poza domnul inginer cu calul de plus
Sa va dea Dumnezeu sanatate ,Sunt mandru ca am ajutat .
Fişiere ataşate
20230430_075301.jpg
20230430_075301.jpg (153.78 KiB) Vizualizat de 361 ori
FlorescuAl
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 03, 2024 9:06 pm
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de FlorescuAl »

Mi-a scris Marian suntem pe locul 1 pe tara noi cu DHL cu Actiunea pentru copii necajiti de la Asociatia Pro-Vita a Parintelui Tanase
Fişiere ataşate
Actiunea cu DHL pentru copii necajiti.
Actiunea cu DHL pentru copii necajiti.
Actiunea cu DHL pentru copii necajiti.jpg (133.8 KiB) Vizualizat de 370 ori
Ultima oară modificat Mie Ian 31, 2024 9:12 am de către FlorescuAl, modificat 1 dată în total.
BaraVictor
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 06, 2024 7:31 pm
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de BaraVictor »

FlorescuAl scrie: Mie Ian 31, 2024 9:11 am Mi-a scris Marian suntem pe locul 1 pe tara noi cu DHL cu Actiunea pentru copii necajiti de la Asociatia Pro-Vita a Parintelui Tanase
Ma bucur ca mai exista oameni inimosi
StelianIon
Mesaje: 2
Membru din: Mar Feb 13, 2024 1:46 am
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de StelianIon »

Din pacate au fost si colegi neinteresati pe la grupa 18 electricieni toti sunt ,progresisti .Nu au vrut sa ajute .Merg pe principiul daca eu am =>toti au
MosteaAndrei
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 15, 2024 10:24 pm
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de MosteaAndrei »

StelianIon scrie: Mar Feb 13, 2024 1:46 am Din pacate au fost si colegi neinteresati pe la grupa 18 electricieni toti sunt ,progresisti .Nu au vrut sa ajute .Merg pe principiul daca eu am =>toti au
Este o chestie de bun simt sa ajuti pe cei necajiti
FodorRadu
Mesaje: 2
Membru din: Vin Feb 16, 2024 9:25 am
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de FodorRadu »

MosteaAndrei scrie: Joi Feb 15, 2024 10:25 pm
StelianIon scrie: Mar Feb 13, 2024 1:46 am Din pacate au fost si colegi neinteresati pe la grupa 18 electricieni toti sunt ,progresisti .Nu au vrut sa ajute .Merg pe principiul daca eu am =>toti au
Este o chestie de bun simt sa ajuti pe cei necajiti
Frigotehnistii din gr 22 au ajutat ,A pus si domnul inginer
SteveaDumitru
Mesaje: 2
Membru din: Mie Feb 14, 2024 6:15 am
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de SteveaDumitru »

Eu fac parte din cei care ajuta .Am fost la gr 18 electricieni .Au colegii dreptate ,doar 4-5 din 80 au ajutat .Nu voi intelege ce a fost cu ei ,22 lei norma de g=hrana a unui copil .Cand Domnica a strans banii cine dorea sa doneze ,aproape toti au strambat din nas ,Este lipsa de empatie fata de cei aflati in suferinta .
Scrie răspuns