Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

ESTE DOAR MERITUL LUI DUMNEZEU, DEOARECE NE-A INGADUIT NOUA SA AJUTAM ""AM REUSIT IMPREUNA ""
DATORITA DVS => COPII ABANDONATI DIN SERCAIA ,VOR AVEA UN + LA MANCARE SAU CE NEVOI AU .
CU CE NE ALEGEM NOI :POMENITI LA SF LITURGHIE CEA MAI PUTERNICA SF SLUJBA A SF BISERICI ORTODOXE SI PROBABIL 2-3 POZE +SENTIMENTUL DE BUCURIE CA AM AJUTAT
Sunt multe actiuni uitate
Am trimis cu baietii bani pentru copii cu dizabilitati din Sercaia .Norma de hrana 16 lei din care scade statul tva-ul
Calc comp echipat+proiector sa vada copii cu dizabilitati frumusetile tarii
Fişiere ataşate
Sercaia.jpg
Sercaia.jpg (66.73 KiB) Vizualizat de 1062 ori
Sercaia.jpg
Sercaia.jpg (166.26 KiB) Vizualizat de 1063 ori
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti din Bogdanesti Jud Vaslui

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Primite de la Marian Seful de grupa
Fişiere ataşate
adresa unde am trimis (Medium).jpg
adresa unde am trimis (Medium).jpg (253.62 KiB) Vizualizat de 1057 ori
banii au ajuns la copii cu dizabilitati.jpg
banii au ajuns la copii cu dizabilitati.jpg (231.25 KiB) Vizualizat de 1058 ori
calc complet echipat cu proiectorul in drum spre Sercaia.jpg
calc complet echipat cu proiectorul in drum spre Sercaia.jpg (17.86 KiB) Vizualizat de 1058 ori
tot spre Sercaia la copii cu dizabilitati.jpg
tot spre Sercaia la copii cu dizabilitati.jpg (236.57 KiB) Vizualizat de 1058 ori
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Pe 28 Aprilie chiar de ziua mea ,a ajuns calc la copii din Sercaia .A fost un efort de echipa
Fişiere ataşate
calc a ajuns la sercaia.jpg
calc a ajuns la sercaia.jpg (7.18 KiB) Vizualizat de 1055 ori
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Primita de la domnul Sandor din Sercaia
Am primit pachetul cu PC și videoproiector. Vă mulțumim frumos, atât în numele meu cât și a beneficiarilor. Chiar ne sunt de mare folos. O să vă trimit și PV de sponsorizare.
Am primit și cei 4000 de lei , din care vom plăti suplimentarea meniului de Paști și în funcție de ce rămâne vom face cumpărăturile necesare centrului și o să vă trimit copii după facturi/bonuri și PV de sponsorizare.

Dumnezeu să vă întoarcă înzecit.

Cu deosebită considerație ,
Szekeres

Aici este raspunsul nostru Gr 20 frig si 16 Electric
Nu punem accent pe hartii ,prea putin ne intereseaza contract de sponsorizare sau ce o fi ,Pe noi ne intereseaza latura Crestina .Deoarece Dragostea de Dumnezeu ne invata sa ajutam aproapele .
Apoi interveniti dvs si cei din jurul dvs care le stiti nevoile necazurile .Va dau un ex : O am pe Madalina se chinuie ca firma la care lucreaza sa faca o donatie un Laptop la un Asezamant ,dar acolo sunt niste tute si nu a reusit .
Domnul Sandor vedem cum putem sa va ajutam .Dumnezeu sa va Ajute
GigelTrenea
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 18, 2022 11:45 am
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de GigelTrenea »

Sunt mandru ca am putut ajuta cu colegii .In clasa mai avem calc ,hainute jucarii
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Buna ziua.
Alaturat, pe lângă multumirile noastre vă transmit copii de pe contractul de sponsorizare și poze cu obiecte achiziționate din sponsorizarea acordată de dvs. centrului nostru.
Vă asigur că efortul dumneavoastra a fost și este apreciat maxim, fapt pentru care tin să vă transmit aceste rânduri.
Cu speranța continuării colaborării, vă transmitem salutări și urări de bine întregii dvs. echipe
Cu deosebită considerație,
Director CAbR Canaan Sercaia
Szekeres Janos Sandor
Re
Buna ziua dl Sandor .Eu/noi suntem mai putin cu contr de sponsorizare .Noi am fost invatati de latura noastra Crestina sa ajutam .Am facut totul Sa fie La Picioarele Domnului .Vedem cum putem sa mai ajutam .Sunteti un om super ok .
Cu stima ing,Olteanu Mircea
Re
Multumesc frumos pentru apreciere, dar la fel și eu încerc să-mi fac treaba pe cât de bine pot, spre binele tuturor.
Am vorbit și cu d-l Ilincea, mulțumind-ui pentru ajutor și contribuția dânsului la crearea acestei legături.
Încă odată, vă mulțumim, inclusiv anticipat și Dumnezeu să ne/vă ajute și dacă vreodată mai există posibilitate și disponibilitate în a orienta fonduri /bunuri ca donații /sponsorizare către centrul nostru, rămânem recunoscători..
Cu deosebită stimă,
Szekeres
Fişiere ataşate
copii sercaia.jpg
copii sercaia.jpg (100.88 KiB) Vizualizat de 946 ori
poye AN.jpg
poye AN.jpg (83.91 KiB) Vizualizat de 946 ori
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

calc+tast+monitor+proiector
Fişiere ataşate
calc sercaia si proiector (Medium).jpg
calc sercaia si proiector (Medium).jpg (187.04 KiB) Vizualizat de 945 ori
WWWKW
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Iul 30, 2022 2:21 pm

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de WWWKW »

Sunt din Brasov cand treceti pe aici sa ma anuntati am si eu una alta
LinescuViorel
Mesaje: 1
Membru din: Joi Aug 11, 2022 3:15 am

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de LinescuViorel »

Am ajutat si eu impreuna cu gr 15 si gr 19 frig
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noi iubim Romania :Hainute ,jucarii laptopuri si calculatoare pentru copii necajiti

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

\Noi il iubim pe Dumnezeu
Astazi 17.10.2022 ,Inca un laptop a fost trimis, unui copil fara posibilitati din Bogdanesti, Jud Vaslui
-Lapt comp echipat cu baterie noua nouta si programe educative pentru copii
-Ambalaj special sa reziste la socuri
-Factura de trimitere
Fişiere ataşate
20221016_210024 (Large).jpg
20221016_210024 (Large).jpg (247.33 KiB) Vizualizat de 600 ori
20221016_212306 (Large).jpg
20221016_212306 (Large).jpg (274.36 KiB) Vizualizat de 600 ori
20221017_192024 (Large).jpg
20221017_192024 (Large).jpg (157.07 KiB) Vizualizat de 600 ori
Scrie răspuns