O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistului.

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
CorodescuNelu
Mesaje: 20
Membru din: Joi Dec 15, 2022 5:25 pm
Contact:

O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistului.

Mesaj necitit de CorodescuNelu »

O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus , Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistului. Fac parte din cei 2% care mai cumpara o carte in Romania . Am colindat 4 zile targul de carti si am ramas surprins sa mai gasesc ceva carti tehnice scrise de romani .
Am fost prezent la 2 lansari de carte spune domnul ing Olteanu Mircea ,
Fişiere ataşate
GAUDEAMUS 2.jpg
GAUDEAMUS 2.jpg (81 KiB) Vizualizat de 1021 ori
GAUDEAMUS 1.jpg
GAUDEAMUS 1.jpg (101.33 KiB) Vizualizat de 1022 ori
gaudeamus 5.jpg
gaudeamus 5.jpg (76.13 KiB) Vizualizat de 1022 ori
GAUDEAMUS 6.jpg
GAUDEAMUS 6.jpg (171.29 KiB) Vizualizat de 1022 ori
LupascuFlorian
Mesaje: 7
Membru din: Mar Dec 20, 2022 11:38 am
Contact:

Re: O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistu

Mesaj necitit de LupascuFlorian »

Am vazut cam toate standurile ,felicitari domnului ing Olteanu .
Fişiere ataşate
Gaudeamus pe la standuri
Gaudeamus pe la standuri
manualul electr gaudeamus.jpg (79.92 KiB) Vizualizat de 902 ori
AlexandruG
Mesaje: 10
Membru din: Mie Dec 21, 2022 10:02 am
Contact:

Re: O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistu

Mesaj necitit de AlexandruG »

Ma apuca nebunia am aflat prea tarziu venise unul in santier cu cartea luata de la Expo .
Felicitari domnului ing Olteanu Mircea .
GioleaVictor
Mesaje: 14
Membru din: Dum Noi 27, 2022 2:08 am
Contact:

Re: O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistu

Mesaj necitit de GioleaVictor »

Am ajuns la Targul de carte Gaudeamus ,din pacate mai erau 2 exemplare din fiecare carte si stateau oamenii rabdatori sa le ia acasa ,Am rasfoit ambele carti sunt excelente .Nu am vazut la alte standuri o carte asa de complexa Am vazut niste podoabe de carti ,de te ia durerea de cap groase de 2 cm vai de ele niste traduceri vechi de 17-18 ani Nimic de ftv =niste zarzavaturi .Ce tine de partea aplicativa ma refer la o carte tehnica ,nu mi-a dat de ochi in 6 ore de colind am venit si pe data de 11 dec ,in ultima zi ,am zis poate am bafta de manualul electricianului 2021 dar nu am avut. Manualele erau deja rezervate .
Fişiere ataşate
Targul de carte Gaudeamus Frig si Electric.
Targul de carte Gaudeamus Frig si Electric.
GAUDEAMUS 2022 O PREZENTA ROMANEASCA ..jpg (115.11 KiB) Vizualizat de 906 ori
Dorin_Dorin
Mesaje: 9
Membru din: Vin Dec 23, 2022 8:39 pm
Contact:

Re: O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistu

Mesaj necitit de Dorin_Dorin »

Am vazut pe rafturi manualele ,din pacate nici eu nu aveam suficienti bani la mine ,A doua zi fluiera vantul .Am plecat bolnav .
Fişiere ataşate
La Gaudeamus prima zi 7 dec 2022
La Gaudeamus prima zi 7 dec 2022
Romexpo 2022 Targul de carti Gaudeamus ..jpg (133.23 KiB) Vizualizat de 904 ori
DineaGabriel
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Dec 24, 2022 4:48 pm
Contact:

Re: O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistu

Mesaj necitit de DineaGabriel »

Am ajuns dar toate erau rezervate .Am fost acolo si duminica dar nu am avut parte de un exemplar .Cum il pot procura ?
Fişiere ataşate
Gaudeamus targul de carte in 8 decembrie 2022 la Romexpo
Gaudeamus targul de carte in 8 decembrie 2022 la Romexpo
Gaudeamus targul de carte in 8 decembrie 2022 la Romexpo ,.jpg (164.46 KiB) Vizualizat de 835 ori
MitreaGeorge
Mesaje: 1
Membru din: Mie Feb 01, 2023 1:44 pm
Contact:

Re: O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistu

Mesaj necitit de MitreaGeorge »

Nu am avut parte sa cumpar un Manual ,toate erau deja rezervate
Fişiere ataşate
Gaudeamus ziua de 7 Dec 2022 ..jpg
Gaudeamus ziua de 7 Dec 2022 ..jpg (154.09 KiB) Vizualizat de 731 ori
SbarceaVasile
Mesaje: 1
Membru din: Mie Feb 15, 2023 6:08 am
Contact:

Re: O surpriza placuta la Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistu

Mesaj necitit de SbarceaVasile »

Am gasit o poza cu un stand pusa de unul din colegi Am fost si eu la Targ ,nu am apucat o carte doream pe cea de frig ,pfff erau rezervate
Fişiere ataşate
Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistului
Targul de carti Gaudeamus 2022 ,La standuri Manualul Electricianului si Manualul Frigotehnistului
Gaudeamus 2022.jpg (150.24 KiB) Vizualizat de 677 ori
Scrie răspuns