Curs electrician gr 8 EMJT Examen 30 Sept 2017

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Curs electrician gr 8 EMJT Examen 30 Sept 2017

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Ridic poze cu gr 8 electricieni de la examenul de absolvire
Gr 8 o grupa foarte bine pregatita ,Cursantii au fost felicitati de Comisia de Examinare
Fişiere ataşate
Grupa 8 electricieni EMJT poza de grup.
Grupa 8 electricieni EMJT poza de grup.
Grupa 8 electricieni EMJT poza de grup.jpg (88.52 KiB) Vizualizat de 817 ori
Grupa 8 electricieni EMJT poza de grup ,facuta de Alex
Grupa 8 electricieni EMJT poza de grup ,facuta de Alex
Grupa 8 electricieni EMJT poza de grup ,facuta de Alex Seful de grupa.jpg (106.88 KiB) Vizualizat de 817 ori
Inca o poza cu Grupa 8 electricieni EMJT poza de grup.
Inca o poza cu Grupa 8 electricieni EMJT poza de grup.
Grupa 8 electricieni EMJT poza de grup , nu incapeam toti au mai venit si alti electricieni.jpg (104.12 KiB) Vizualizat de 817 ori
Grupa 8 electricieni EMJT o grupa foarte buna poza de grup
Grupa 8 electricieni EMJT o grupa foarte buna poza de grup
Grupa 8 electricieni EMJT o grupa foarte buna poza de grup.jpg (103.94 KiB) Vizualizat de 817 ori
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Curs electrician gr 8 EMJT Examen 30 Sept 2017

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Grupa 8 electricieni completeaza cererea pentru Examen si dau note organizatorului/profesorului
Fişiere ataşate
Grupa 8 electricieni completeaza cererea pentru Examen
Grupa 8 electricieni completeaza cererea pentru Examen
Grupa 8 electricieni EMJT inainte de examen 3.jpg (60.01 KiB) Vizualizat de 816 ori
Grupa 8 electricieni completeaza cererea pentru Examen
Grupa 8 electricieni completeaza cererea pentru Examen
Grupa 8 electricieni EMJT inainte de examen 2.jpg (57.11 KiB) Vizualizat de 816 ori
grupa 8 electricieni emjt  inainte de examen
grupa 8 electricieni emjt inainte de examen
Grupa 8 electricieni EMJT inainte de examen 1.jpg (61.94 KiB) Vizualizat de 816 ori
o poza de grup cu electricienii
o poza de grup cu electricienii
Grupa 8 electricieni EMJT in fata scolii poza de grup.jpg (85.83 KiB) Vizualizat de 816 ori
Alin a absolvit cursul de electrician
Alin a absolvit cursul de electrician
Grupa 8 electricieni EMJT Alin face selfie.jpg (101.77 KiB) Vizualizat de 816 ori
Alfi
Mesaje: 1
Membru din: Mar Oct 03, 2017 5:33 am
Localitate: Bucuresti

Re: Curs electrician gr 8 EMJT Examen 30 Sept 2017

Mesaj necitit de Alfi »

Ieri m-am trezit din obisnuinta in fata scolii ,si m-am intors acasa
Cursul de electrician a durat 5 luni ,am facut scoala minim 3 zile pe saptamana am facut si 4 zile ,deoarece grupa la unele capitole mergea mai greu
Am colegi de munca care au facut cursul de electrician cand discut ceva cu ei ,parca le spun de lucruri sfinte Cursul predat de domnul ing Olteanu este un curs foarte complex
Practica a fost foarte utila am montat cu mana noastra o instalatie electrica complexa ,consumabile am avut saci intregi ,scule de electrician cel putin 4 randuri am avut si motanul pe post de asistent
De maine incepem fotovoltaicii abia astept sa ma intalnesc cu colegii acum suntem toti electricieni ;)
Fişiere ataşate
4 truse de scule de electrician
4 truse de scule de electrician
4 truse de scule pentru electricieni.JPG (133.84 KiB) Vizualizat de 772 ori
O parte din materialele de practica electricieni.
O parte din materialele de practica electricieni.
O parte din materialele de practica electricieni.jpg (148.11 KiB) Vizualizat de 776 ori
Alte materiale pentru electricieni conductor tuburi intrerupatoare disjunctoare ,contor ,senzori etc
Alte materiale pentru electricieni conductor tuburi intrerupatoare disjunctoare ,contor ,senzori etc
Alte materiale pentru electricieni conductor tuburi intrerupatoare prize senzor.JPG (123.38 KiB) Vizualizat de 776 ori
Electromecanic
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Curs electrician gr 8 EMJT Examen 30 Sept 2017

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Alfi scrie: Mar Oct 03, 2017 5:33 am Ieri m-am trezit din obisnuinta in fata scolii ,si m-am intors acasa
Cursul de electrician a durat 5 luni ,am facut scoala minim 3 zile pe saptamana am facut si 4 zile ,deoarece grupa la unele capitole mergea mai greu
Am colegi de munca care au facut cursul de electrician cand discut ceva cu ei ,parca le spun de lucruri sfinte Cursul predat de domnul ing Olteanu este un curs foarte complex
Practica a fost foarte utila am montat cu mana noastra o instalatie electrica complexa ,consumabile am avut saci intregi ,scule de electrician cel putin 4 randuri am avut si motanul pe post de asistent
De maine incepem fotovoltaicii abia astept sa ma intalnesc cu colegii acum suntem toti electricieni ;)
Motanul a ajuns vedeta printre electricieni
Scrie răspuns