Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Avatar utilizator
Misu
Mesaje: 12
Membru din: Lun Mai 15, 2017 12:10 pm

Re:Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Misu »

Cand se incep inscrierile doresc sa am un loc sigur rezervat Am fost elevul dumneavoastra in 2013 am facut si frigul si electricienii Acum vreau sa ma bag in mentenanta de cladiri birouri si am nevoie de calificarea de instalator
Am daat cautare pe net si am vazut toate ciurucurile dvs aveti afisat suportul de curs ,nu am vazut acest lucuru la nimeni ,abia astept sa il postati si pe cel de incalziri O sa fie un curs complet
Avatar utilizator
Daniel gr 1
Mesaje: 7
Membru din: Mar Mai 16, 2017 11:34 am

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Daniel gr 1 »

Buna ziua ,am fost elevul dvs in gr 1 acum 6 ani Acum am firma mea pe masurari si reglaje ventilatii/climatizare Vreau sa trimit unul din baieti sa faca la dvs cursul .Am si baterii de racire si baterii de incalzire si trebuie sa dezvolt afacerea sa le intretin
Va rog o rezervare poate doua sa vin si eu cu el
Avatar utilizator
Sanducu gr 5
Mesaje: 13
Membru din: Vin Mai 19, 2017 11:48 am

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Sanducu gr 5 »

Vine si baiatu ,il aduc si pe Marin
Avatar utilizator
Anditzu
Mesaje: 18
Membru din: Vin Mai 19, 2017 9:28 pm
Localitate: Cernica

Re:Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Anditzu »

Buna seara
La toamna pot sa ma inscriu la cursul dvs ,doresc mult sa invat aceasta meserie tata a fost instalator bunicul la fel
Tata a lucrat cu dumneavoastra la complexul Octopus Garden ,dumeavoastra erati sef de santier si conduceati lucrarile
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Anditzu scrie: Vin Mai 19, 2017 9:56 pm Buna seara
La toamna pot sa ma inscriu la cursul dvs ,doresc mult sa invat aceasta meserie tata a fost instalator bunicul la fel
Tata a lucrat cu dumneavoastra la complexul Octopus Garden ,dumeavoastra erati sef de santier si conduceati lucrarile
In august este bine sa depuneti actele daca doriti sa prindeti un loc
Avatar utilizator
Florentin
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Mai 20, 2017 2:25 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Florentin »

Trei rezervari pentru noi cu mine vine si Dan si Fane
Tehnician frigotehnist , Frigidere ,AC-uri AC-uri auto Preturi cu bun simt
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Florentin scrie: Sâm Mai 20, 2017 2:26 pm Trei rezervari pentru noi cu mine vine si Dan si Fane
Stati linistit sunteti cap de lista pe locul doi vine Sorin , gr 9 are prioritate 100% Dan si Fane au locuri rezervate Alex este mai indaratnic
Avatar utilizator
Savu
Mesaje: 14
Membru din: Dum Mai 21, 2017 1:19 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Savu »

Anditzu scrie: Vin Mai 19, 2017 9:56 pm Buna seara
La toamna pot sa ma inscriu la cursul dvs ,doresc mult sa invat aceasta meserie tata a fost instalator bunicul la fel
Tata a lucrat cu dumneavoastra la complexul Octopus Garden ,dumeavoastra erati sef de santier si conduceati lucrarile
Sunt interesat si eu de cursul de instalator predat de dvs ,am citit desrierea suportului de curs este peste toate asteptarile mele
Avatar utilizator
Samoila Vasile
Mesaje: 23
Membru din: Lun Mai 22, 2017 10:32 am

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Samoila Vasile »

Ing. Olteanu Mircea scrie: Vin Mai 19, 2017 10:14 pm
Anditzu scrie: Vin Mai 19, 2017 9:56 pm Buna seara
La toamna pot sa ma inscriu la cursul dvs ,doresc mult sa invat aceasta meserie tata a fost instalator bunicul la fel
Tata a lucrat cu dumneavoastra la complexul Octopus Garden ,dumeavoastra erati sef de santier si conduceati lucrarile
In august este bine sa depuneti actele daca doriti sa prindeti un loc
Domnul inginer sunt fost cursant si vreau si eu o rezervare ,nu ma pierdeti din vedere ,am vorbit si cu Sandu vrea si el sa vina deci va rog 2 rezervfari ca noi venim din Urziceni si dam benzina pe din doua
Avatar utilizator
Eugen gr 11
Mesaje: 20
Membru din: Mar Mai 02, 2017 11:37 am
Localitate: Bucuresti

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Eugen gr 11 »

Damian scrie: Sâm Mai 06, 2017 3:58 pm
Ing. Olteanu Mircea scrie: Joi Mai 04, 2017 2:11 am Am predat curs de instalator i ,dar au tras saracii cu mine cam ce trag electricienii
Prima concluzie Cursul se adreseaza "numai barbatilor puternici "si nu glumesc
Curs instalator tehnico-sanitare si de gaze :
.Voi avea ca fir de curs ce am invatat de la profesorii mei de la Catedra de Instalatii :
Cei mai buni Profesori pe care i-a avut Romania
-Domnul Conf.dr.ing.Stefan Vinstila ,
-Domnul Conf.dr.ing.Traian Cruceru
-Domnul Conf.dr.ing.Sandu Lucian
-Domana Prof.dr.ing.Lucia Onciu (indrumatoarea mea de proiect)

Pai numai profesorii avuti de dvs prezinta cea mai mare garantie ca vom invata ceva ,nu am fost elevul dvs dar va rog si eu pentru o rezervare in toamna
Domnul inginer in gr 11 au fost numai barbati puternici ,Alex ,vine si el ,cumnatul si Iulian ,Daniel si Cristi ,Costel ,Daca ma apuc insir cam 20 din grupa ,mai sunt si de la grupa sora 7 electricieni ,Restul sa puna pofta-n cui
Scrie răspuns