Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Avatar utilizator
Matei
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 11:21 pm
Localitate: Sabareni

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Matei »

Cand incepem scoala vreau si eu sa dau o mana de ajutor ,am pus si eu deoparte 20 de lei cum zic colegii mai sus
Electromecanic
Mitel
Mesaje: 2
Membru din: Joi Sep 14, 2017 4:00 pm
Localitate: Sect 6

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Mitel »

Matei scrie: Lun Sep 11, 2017 11:06 am Cand incepem scoala vreau si eu sa dau o mana de ajutor ,am pus si eu deoparte 20 de lei cum zic colegii mai sus
Cand incepem scoala in septembrie particip si eu
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Ce sa zic citind statisticile din Romania circa 200.000 de copii se culca nemancati ,vom face iar o mobilizare generala sa dam si noi o mana de ajutor
Trebuie impreuna cu dumneavoastra sa identificam unde le ducem si ce le ducem Am strans hainute pentru copii ,unii sunt vai de capul lor ,le vom duce ,Vom incerca sa ajutam ,cu 2-3 calculatoare sa invete copii sa nu devina "sclavi " cum spunea un coleg de forum
As fi fericita sa umplu Skoda iar cu cumparaturi sa ajunga in cine stie ce comunitate la cazanul cu mancare ,macar sa ajutam si noi
Nu vom pune poze cu copii deoarece nu dorim sa ne facem reclama ,avem sprijin promis de la firme cu care colaboram pentru transport ,ne mobilizam cu totii sa ajutam
Avatar utilizator
VladyDrx
Mesaje: 11
Membru din: Lun Sep 25, 2017 7:13 am
Localitate: Buzau

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de VladyDrx »

Iuliana SC MIPP scrie: Sâm Sep 23, 2017 5:08 pm Ce sa zic citind statisticile din Romania circa 200.000 de copii se culca nemancati ,vom face iar o mobilizare generala sa dam si noi o mana de ajutor
Trebuie impreuna cu dumneavoastra sa identificam unde le ducem si ce le ducem Am strans hainute pentru copii ,unii sunt vai de capul lor ,le vom duce ,Vom incerca sa ajutam ,cu 2-3 calculatoare sa invete copii sa nu devina "sclavi " cum spunea un coleg de forum
As fi fericita sa umplu Skoda iar cu cumparaturi sa ajunga in cine stie ce comunitate la cazanul cu mancare ,macar sa ajutam si noi
Nu vom pune poze cu copii deoarece nu dorim sa ne facem reclama ,avem sprijin promis de la firme cu care colaboram pentru transport ,ne mobilizam cu totii sa ajutam
Cand voi incepe cursul voi pune si eu deoparte 20 de lei pentru copii necajiti si abandonati
Electrician
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Avem la sediu 4 calculatoare ,trebuie sa le facem o revizie cu prima ocazie vor ajunge la beneficiari
Fişiere ataşate
pentru copii pregatim calculatoare
pentru copii pregatim calculatoare
monitor tastatura .jpg (101.13 KiB) Vizualizat de 1421 ori
avem in vizor sa facem fericiti 4 copii cu unitati de calcul
avem in vizor sa facem fericiti 4 copii cu unitati de calcul
calculatoare copii.jpg (107.15 KiB) Vizualizat de 1421 ori
Avatar utilizator
Ronin7
Mesaje: 10
Membru din: Dum Oct 29, 2017 12:59 pm
Localitate: Merei If

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Ronin7 »

Am vorbit cu colegii din gr 9 emjt sa dam si noi o mana de ajutor
Felicitari Domnule Profesor pentru ideea de a strange cativa banuti pentru a ajuta copiii sarmani.
Sa amintiti tuturor faptul ca:
DARUIND VEI DOBANDI
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Ronin7 scrie: Dum Oct 29, 2017 1:03 pm Am vorbit cu colegii din gr 9 emjt sa dam si noi o mana de ajutor
Felicitari Domnule Profesor pentru ideea de a strange cativa banuti pentru a ajuta copiii sarmani.
Sa amintiti tuturor faptul ca:
DARUIND VEI DOBANDI
orice ajutor este binevenit deja incerc sa vedem pe cine ajutam astept pareri din partea dvs
ThonyBoy
Mesaje: 1
Membru din: Lun Dec 04, 2017 8:47 pm
Localitate: Pantelimon

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de ThonyBoy »

Am ajutat si noi gr 13 A Frigotehnisti sa aducem o raza de bucurie unor copii necajiti , mai ales ca se apropie Sf Nicolae Daca este nevoie pun la dispozitie pentru transport masina personala , mergem cu baietii la urat pe Costel il imbracam in Mos Gerila ;) noi ii caram sacul sa nu il cocoseze
Avatar utilizator
alexbesty
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Dec 30, 2017 7:16 pm
Localitate: Berceni

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de alexbesty »

Actiunea decembrie primite de la colegi ,doamna Iuliana a pregatit hainute pentru copii le-au primit de Sf Craciun
Fişiere ataşate
ajutam cu hainute copii mecajiti 1.jpg
ajutam cu hainute copii mecajiti 1.jpg (100.3 KiB) Vizualizat de 1342 ori
hainute pentru copii (Small).jpg
hainute pentru copii (Small).jpg (107 KiB) Vizualizat de 1342 ori
ghetute noi noute (Small).jpg
ghetute noi noute (Small).jpg (102.9 KiB) Vizualizat de 1342 ori
Alte hainute si ghetute.jpg
Alte hainute si ghetute.jpg (77.36 KiB) Vizualizat de 1342 ori
hainute ghete si tot ce este necesar pentru copii abandonati.jpg
hainute ghete si tot ce este necesar pentru copii abandonati.jpg (86.34 KiB) Vizualizat de 1342 ori
Frigotehnist / electrician gr 9
Avatar utilizator
G3lu
Mesaje: 9
Membru din: Mar Ian 02, 2018 3:38 pm
Localitate: Dumbraveni If

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de G3lu »

alexbesty scrie: Sâm Dec 30, 2017 7:45 pm Actiunea decembrie primite de la colegi ,doamna Iuliana a pregatit hainute pentru copii le-au primit de Sf Craciun

Particip si eu cand incep colegii sa stranga fonduri , buna ideea cu bicicletele sa nu stea legati pe internet sa invete sa umble si sa faca miscare
Scrie răspuns