Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Avatar utilizator
Danutz
Mesaje: 13
Membru din: Mie Iun 14, 2017 10:35 am

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Danutz »

Felicitari colegilor de forum ca au facut posibil sa ajutam niste copii
Avatar utilizator
Jan gr 11
Mesaje: 14
Membru din: Mie Iun 14, 2017 9:13 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Jan gr 11 »

Danutz scrie: Mie Iun 14, 2017 10:37 am Felicitari colegilor de forum ca au facut posibil sa ajutam niste copii
Cand am drum pe la scoala am pus si eu cum zic colegii de forum 20 de lei deoparte pentru aia mici sa puna doua gaini la cazan Gestul colegilor este de laudat sunt mandru ca avem ceva comun ,voi fi alaturi de dumneavoastra am sa vorbesc cu colegii pentru hainute
Avatar utilizator
Victor gr 10
Mesaje: 14
Membru din: Vin Iun 16, 2017 9:56 am

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Victor gr 10 »

Un gest laudabil si sunt manderu ca am participat si eu , in toamna la inmstalatori sper sa va fiu elev cum zic baietii mai sus am pus si eu deoparte 20 de lei pentru aia mici
Avatar utilizator
Klempi
Mesaje: 18
Membru din: Dum Iun 18, 2017 10:37 am
Localitate: Sinesti

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Klempi »

Un gest foarte frumos facut de colegi ,sa asiguri o masa calda si niste hainute unor copii necajiti din Teleorman vad ca astia se omoara sa dea jos guvernul ce ii priveste ca la ei in batatura mor copii de foame si ii hraneste lumea prin donatii ,nu este nimic de comentat Dumnezeu sa va ajute
Avatar utilizator
Cuki
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Iul 01, 2017 7:47 pm

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Cuki »

Felicitari colegilor frigotehnisti si electricieni ca au facut posibil acest lucru ,este de luat in seama sa punem mana sa putem ajuta niste copii sa aiba un cazan de mancare ,si sa fie cum spunea alt coleg cu burticile pline umbland prin sat
Avatar utilizator
Luci
Mesaje: 14
Membru din: Lun Iul 03, 2017 11:26 am

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Luci »

Am donat si eu pentru copii necajiti din satul Lada am dat cu placere sa umple si ei cazanul de mancare mai rau ca au ajuns copii Romaniei sa fie hraniti din mila lumii ,nu inteleg granarul Europei a ajuns gunoiul europei
Avatar utilizator
VlaicuD
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Iul 08, 2017 2:15 pm

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de VlaicuD »

Sper in toamna cand ma inscriu sa dau si eu o mana de ajutor pentru copii nevoiasi din satul respectiv ,felicitari colegilor care s-au implicat sa ii ajute
Avatar utilizator
AlbuGeorge
Mesaje: 10
Membru din: Dum Iul 09, 2017 1:36 pm

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de AlbuGeorge »

Am sa vorbesc si eu pe la munca poate gasim lucrusoare de imbracat pentru cei mici ,cand voi trece sa il salut pe domnul inginer donez si eu pentru copii sa puna la cazan macar 40 de paini dar nu congelate vreau paini adevarate ,le dau pentru faina si drojdie
Avatar utilizator
Valy
Mesaje: 5
Membru din: Joi Iul 13, 2017 10:39 am

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Valy »

Peste 2-3 saptamani noi gr 12 strangem iarasi pentru aia mici ,pune fiecare cat vrea chiar ne face placere sa ajutam a pus si proful a pus si Iuliana ,toti baietii au pus umarul ,Ne pregatim iar sa le umplem cazanul daca noi am reusit sa participam o sa vorbesc si cu electricienii sa le iasa si niste ciocolate la aia mici
Avatar utilizator
GMarin
Mesaje: 7
Membru din: Mie Iul 12, 2017 5:22 pm

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de GMarin »

Am vorbit cu colegii de la grupa 8 EMJT sa mai strangem si noi pentru cazanul la aia mici
Scrie răspuns