Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Floring13
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mar 27, 2018 3:48 pm
Localitate: Sector 6 Buc

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Floring13 »

Le-am pregatit un sac cu hainute o tricicleta si o bicicleta pentru cei pana in 7 ani ,le luam si dulciuri
Soring13
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mar 28, 2018 9:01 pm
Localitate: scetor 5 bucuresti

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Soring13 »

Stiu de la colegi ca au fost stransee fonduri peste 2600 lei de la doua grupe paralele a pus si doamna Iuliana a pus si domnul profesor A pus tot omul ce a putut , saci de cartofi ,malai , ceapa primite de la alti oameni care ajuta Hainute jucarii , a venit un coleg cu 2 biciclete a Plecat Parintele Marcel cu masina plina si Cristi la fel Abia astept sa vorbesc cu colegii
frig13/emjt10
seller
Mesaje: 5
Membru din: Lun Dec 11, 2017 12:03 am

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de seller »

Donatii totale in bani au fost peste 2850 lei si multe alte produse ,haien , inaltaminte , jucarii !!


Acum la propunerea lui Cristi vrem sa mai facem inca o tura pana in Paste !
Mergem cu incredere oameni ,in Dumnezeu si in prietenii nostri cu gandul ca vom reusi sa aducem o unda de speranta si bucurie pe fetele celor care nu au nimic .

Deci cei are vor sa se implice sa ajutam acesti oameni ,hai sa dam de veste in jurul nostru si hai sa strangem tot ceea ce vor prieeni si rudelel nostre sa ne dea sa ducem la copii si batranii din Vaslui ! De la Parintele Marcel !
Sa faci bine este obligatoriu !
Adi83
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 01, 2018 9:42 pm
Localitate: Plopu

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Adi83 »

seller scrie: Dum Apr 01, 2018 11:28 am Donatii totale in bani au fost peste 2850 lei si multe alte produse ,haien , inaltaminte , jucarii !!


Acum la propunerea lui Cristi vrem sa mai facem inca o tura pana in Paste !
Mergem cu incredere oameni ,in Dumnezeu si in prietenii nostri cu gandul ca vom reusi sa aducem o unda de speranta si bucurie pe fetele celor care nu au nimic .

Deci cei are vor sa se implice sa ajutam acesti oameni ,hai sa dam de veste in jurul nostru si hai sa strangem tot ceea ce vor prieeni si rudelel nostre sa ne dea sa ducem la copii si batranii din Vaslui ! De la Parintele Marcel !
Am pus sotia sa faca ordine prin frigider dau sfoara-n tara printre prieteni ,rude
Fişiere ataşate
Primita de la colegii din miezul actiunii , sunt fericit ca am ajutat si eu
Primita de la colegii din miezul actiunii , sunt fericit ca am ajutat si eu
Remorca Parintelui Marcel.jpg (64.46 KiB) Vizualizat de 1133 ori
DicuVasile
Mesaje: 1
Membru din: Lun Apr 02, 2018 1:07 am
Localitate: Ploiesti

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de DicuVasile »

Cel mai impresionat am fost de poza cu copilul care manca boabe de porumb uscate din sac
Este normal fratele lui Cristi sa iasa din casa plangand
Toata stima pentru colegi /profesor si toti cei care au ajutat sa fie posibil acest lucru
Stiu de la baieti ca joi 5 aprilie pregatim un nou transport
Fişiere ataşate
In Romania sec xxi copil sa manance porumb uscat
In Romania sec xxi copil sa manance porumb uscat
In Romania sec xxi copil sa manance porumb uscat.jpg (107.86 KiB) Vizualizat de 1127 ori
42Sile
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 03, 2018 4:29 am
Localitate: Titu

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de 42Sile »

Am vorbit cu un coleg de grupa pun si eu pentru copii ,stiu zona in care trimiteti sunt vai de mama lor Am fost impresionat de povestea copilului care manca boabe de porumb ,am fost impresionat de copilul care se uita la o portocala ca la un lucru Sfant
Fişiere ataşate
un copil care nu stie ce tine in mana  ..jpg
un copil care nu stie ce tine in mana ..jpg (112.23 KiB) Vizualizat de 1119 ori
frig7
BratuVictor
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 04, 2018 12:29 pm
Localitate: Radeni

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de BratuVictor »

Poza cu copilul care tine in mana o portocala m-a marcat acum inteleg ce au tras baietii dvs , incerc si eu sa ajut cu ce pot
Avatar utilizator
mirel12
Mesaje: 20
Membru din: Mie Apr 04, 2018 4:10 pm
Localitate: Leordeni Ag

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de mirel12 »

BratuVictor scrie: Mie Apr 04, 2018 12:30 pm Poza cu copilul care tine in mana o portocala m-a marcat acum inteleg ce au tras baietii dvs , incerc si eu sa ajut cu ce pot
Cand incepem cursul in aprilie incepem tura III de ajutorare a copiilor de la parintele Marcel ,
Avatar utilizator
Liviu43
Mesaje: 15
Membru din: Mie Apr 04, 2018 6:27 pm
Localitate: Tomesti

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Liviu43 »

Cand incep cursul particip si eu la actiunea de ajutorare III a copiilor din Vaslui le pregatesc o trotineta
Fişiere ataşate
copiilor din Vaslui le pregatesc o trotineta
copiilor din Vaslui le pregatesc o trotineta
trotineta (Mobile).jpg (25.96 KiB) Vizualizat de 1110 ori
SinTudor
Mesaje: 2
Membru din: Joi Apr 05, 2018 11:04 pm
Localitate: Leordeni

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de SinTudor »

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel
Scrie răspuns