Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Scrie răspuns
Iuliana SC MIPP

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Iuliana SC MIPP » Lun Iun 18, 2018 3:49 pm

SicaVasile scrie:
Lun Iun 11, 2018 2:54 pm
stima pentru ce faceti
ne implicam sa ajutam copii

Mishu31

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Mishu31 » Lun Iul 02, 2018 1:58 pm

ne mobilizam sa la cumparam si leagane

MireaV

Mesaj necitit de MireaV » Lun Iul 09, 2018 11:17 am

si noi ne-am mobilizat sa le luam leagane la copii , strangem hainute /jucarii Avem si ceva biciclete ,triciclete , trotinete

Mihaela

Mesaj necitit de Mihaela » Dum Apr 21, 2019 8:25 am

Cand organizati urmatoarea actiune ,am strans lucrusoare pentru copii ,jucarii ,am si haine de adulti

Matrox

Mesaj necitit de Matrox » Sâm Mai 18, 2019 11:56 pm

Dupa ce am finalizat examenul de instalator sisteme fotovoltaice ,colegii au aduus lucrusoare pentru copii Parintelui Marcel A umplut Prunaru Miahai zafira a pus trotinetele pe scaunul din fata
Majoritatea dintr noi au copii si stim cat de greu e este
Fişiere ataşate
ne mobilizam pentru copii.jpg
ne mobilizam pentru copii.jpg (98.48 KiB) Vizualizat de 12 ori
grupa 11 electricieni examen , o masina plina pentru copii.jpg
grupa 11 electricieni examen , o masina plina pentru copii.jpg (78.22 KiB) Vizualizat de 12 ori

Scrie răspuns