Curs Electrician-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Mitrel scrie: Sâm Mai 05, 2018 10:04 am Am ajuns pe drumuri , mai gasiti un loc si pentru mine ,am terminat la gr 12 frig,cu Valentin David Alis
nu am tabelul cu inscrieri la indemana dar sala este full , exista si sesiunea din toamna
Eu_Vlad
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mai 18, 2018 1:34 am
Localitate: Lumina

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Eu_Vlad »

MironTamas scrie: Lun Mai 07, 2018 5:45 pm Sisteme fotovoltaice montate de necalificati , am sa iau busola sa vada tot omul cum sunt orientate
Cu niste necalificati nu faci treaba , nu au habar ce face un sistem fotovoltaic , am discutat cu unul si era praaaafff
SalahoruGheorghe
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mai 21, 2018 12:10 pm
Localitate: scetor 2 bucuresti

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de SalahoruGheorghe »

cel mai complex curs de electrician din piata
Avatar utilizator
IsarescuMarian
Mesaje: 44
Membru din: Sâm Mai 26, 2018 3:53 pm
Localitate: miresti

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de IsarescuMarian »

SalahoruGheorghe scrie: Lun Mai 21, 2018 12:10 pm cel mai complex curs de electrician din piata
Cam asa este ,Mai citesc si eu pe forumuri ale electricienilor .eu un incepator ma pun in gura cu ei si am dreptate ,unii habar n-au ce face curentul prin fire
electric10
orland
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iun 17, 2018 11:54 pm
Localitate: Merei

Re:Curs Sisteme fotovoltaice ,inclus in cursul de Electrician EMJT

Mesaj necitit de orland »

Cum fac sa rezerv si eu un loc la urmatorul curs de lectrician
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Eu_Vlad scrie: Vin Mai 18, 2018 1:35 am
MironTamas scrie: Lun Mai 07, 2018 5:45 pm Sisteme fotovoltaice montate de necalificati , am sa iau busola sa vada tot omul cum sunt orientate
Cu niste necalificati nu faci treaba , nu au habar ce face un sistem fotovoltaic , am discutat cu unul si era praaaafff
Aveti si dvs dreptate
Avatar utilizator
SandulescuMarin
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iun 21, 2018 1:29 pm
Localitate: Ploiesti

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de SandulescuMarin »

doua locuri vreau sa rezerv la gr 11 electriceni
Avatar utilizator
AntonGeorge
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iun 24, 2018 12:51 pm
Localitate: sinesti

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de AntonGeorge »

SandulescuMarin scrie: Joi Iun 21, 2018 2:18 pm doua locuri vreau sa rezerv la gr 11 electriceni
Eu am asteptat la coada sa prind un loc ,
Avatar utilizator
MadalinV
Mesaje: 20
Membru din: Vin Iun 29, 2018 11:26 am
Localitate: Pucioasa

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de MadalinV »

Am asteptat si eu sa prind un loc la gr 10 si am avut bafta , ce pot sa spun este cel mai tare curs urmat de mine , ai profesor sa te invete m, faci recapitulari , inveti carte nu gluma ,legile curentului sunt clar explicate
Anton_Tony
Mesaje: 4
Membru din: Lun Aug 20, 2018 2:10 am
Localitate: cascioarele

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Anton_Tony »

Am facut acum 2 ani Postliceala de instalatii electrice "Scoala postliceala electricieni " , am iesit praf ,am citit pe forumuri si toti m-au indrumat spre cursul predat de domnul ing Olteanu .Ce pot sa zic am invatat in 4 luni (cursul nu este finalizat inca ) la un curs obisnuit de electrician , de 10 ori mai mult ca scoala postliceala de 9 luni ,o pierdere de vreme 1900 lei pierduti Sistemele fotovoltaice care le invatam suplimentar sunt un mare bonus ,recomand
Scrie răspuns