Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Marinel
Mesaje: 10
Membru din: Mie Mai 24, 2017 11:09 am

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Marinel »

Eugen gr 11 scrie: Lun Mai 22, 2017 8:36 pm
Damian scrie: Sâm Mai 06, 2017 3:58 pm
Ing. Olteanu Mircea scrie: Joi Mai 04, 2017 2:11 am Am predat curs de instalator i ,dar au tras saracii cu mine cam ce trag electricienii
Prima concluzie Cursul se adreseaza "numai barbatilor puternici "si nu glumesc
Curs instalator tehnico-sanitare si de gaze :
.Voi avea ca fir de curs ce am invatat de la profesorii mei de la Catedra de Instalatii :
Cei mai buni Profesori pe care i-a avut Romania
-Domnul Conf.dr.ing.Stefan Vinstila ,
-Domnul Conf.dr.ing.Traian Cruceru
-Domnul Conf.dr.ing.Sandu Lucian
-Domana Prof.dr.ing.Lucia Onciu (indrumatoarea mea de proiect)

Pai numai profesorii avuti de dvs prezinta cea mai mare garantie ca vom invata ceva ,nu am fost elevul dvs dar va rog si eu pentru o rezervare in toamna
Domnul inginer in gr 11 au fost numai barbati puternici ,Alex ,vine si el ,cumnatul si Iulian ,Daniel si Cristi ,Costel ,Daca ma apuc insir cam 20 din grupa ,mai sunt si de la grupa sora 7 electricieni ,Restul sa puna pofta-n cui
Ma asez si eu la coada poate prind un loc ,cine stie
Avatar utilizator
Relu
Mesaje: 29
Membru din: Mie Mai 24, 2017 6:46 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Relu »

Buna seara am aflat si eu de la colegi de acest Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL,va rog o rezervare vine si Adrian cu noi
Avatar utilizator
Alinel
Mesaje: 17
Membru din: Vin Mai 26, 2017 12:57 pm
Localitate: Buc

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Alinel »

Urmaresc acest forum de cand a aparut chiar as dori sa fac acest Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri cu dumneavoastra
Toata stima pentru ce faceti
Avatar utilizator
NistorA
Mesaje: 20
Membru din: Dum Mai 28, 2017 8:10 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de NistorA »

Sunt si eu interesat de curs ,poate il iau si pe Sabin Un curs de instalator adevarat nu strica la casa omului
Eu ma specializasem pe aer conditionat dar am vazut ca ies bani buni si pe climatizare cu ALP deci ma bag si pe acolo ,dar stati asa ca sunt baterii de racire alimentate de chiller deci merge instalatorul ;)
Avatar utilizator
Gelu gr 12
Mesaje: 12
Membru din: Mar Mai 30, 2017 11:29 am
Localitate: Fundulea

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Gelu gr 12 »

Sunt si eu interest de acest curs de instalator astept sa vad ce invatam si pe termice La sanitare vad ca este super tare
Am cautat si pe la alte firme dar in afara ca instalatorul face aia drege ....nu am gasit nimic Chestia ca instalatorul trebuie sa stie
Avatar utilizator
Viorel12
Mesaje: 13
Membru din: Joi Iun 01, 2017 8:26 am

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Viorel12 »

daca preda domnul inginer cursul de instalatii ,ma asez si eu la coada ;)
Avatar utilizator
Iulian 9
Mesaje: 27
Membru din: Vin Iun 02, 2017 10:34 am
Localitate: bucuresti sect 6
Contact:

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Iulian 9 »

Viorel12 scrie: Joi Iun 01, 2017 8:27 am daca preda domnul inginer cursul de instalatii ,ma asez si eu la coada ;)
Am luat ca la eliberare permise bonu 8 Sunt si eu interesat de cursul de instalator dar predat de dvs alt profesor nu ma intereseaza Poate sa tina si 10 luni vin la scoala sa invat
Avatar utilizator
Victor gr 10
Mesaje: 14
Membru din: Vin Iun 16, 2017 9:56 am

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Victor gr 10 »

Buna ziua domnul profesor si la grupa 10 frig aveti 3 cereri de rezervari de loc nu ne uitati si pe noi
Avatar utilizator
Cuki
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Iul 01, 2017 7:47 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Cuki »

Ma bag si eu la cursul de instalator predat de dumneavoastra ,am citit cam ce predati sunteti singura firma care pune la bataie suportul de curs
Avatar utilizator
VlaicuD
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Iul 08, 2017 2:15 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de VlaicuD »

Tare ma tem ca un an de zile o sa va fiu elev ,eu lucrez in intretinere si am nevoie de cele trei meserii ,deoarece fara ele nu pot
Scrie răspuns