Curs electrician online ,ce parere aveti

Albume foto practica cursuri electricieni ,de la Societati Lucrari executate de fostii cursanti
Avatar utilizator
Gelu gr 7
Mesaje: 23
Membru din: Joi Iun 08, 2017 11:17 am

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de Gelu gr 7 »

Cursul online de electrician , este ideal este cel mai complex curs posibil , garantat iei diploma ,Patronii stau la coada sa va angajeze ,popii sunt pregatiti sa va duca pe ultimul drum , daca nu va scapa smurdul Ati inebunit
Avatar utilizator
Armand
Mesaje: 26
Membru din: Mar Iun 13, 2017 6:55 pm

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de Armand »

Florentin scrie: Sâm Mai 20, 2017 3:22 pm Este exact cum ai vrea sa faci sex privind la monitor
Nu va recunoaste hartia nici dracu bani aruncati de pomana ,pai ce primesti coane acasa prin posta Pai fratioare eu am dat 13 testari ,testari pe bune La examen a venit Comisie adevarata de la Minister ,am fost intrebati evaluati
Pai tu ce faci cu hartia ta amarata ,poti sa o mototolesti vezi ca pe net era un articol Diplome bune de sters la ,,,, daca nu crezi da o cautare
Asta este cel mai bun raspuns la un curs online :) de electrician chestia este tare cu sexul si monitorul dar nu vad electricianul unde apare
Avatar utilizator
GMarin
Mesaje: 7
Membru din: Mie Iul 12, 2017 5:22 pm

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de GMarin »

O parere personala cursul de care zici este cea mai buna gluma ,electrician on line este exact cum ai vrea sa faci sex dar tipa este in monitor adica ceva folosind scula altuia ,sper sa ma scuze colegii
Avatar utilizator
NeluM
Mesaje: 11
Membru din: Mie Iul 19, 2017 11:49 am

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de NeluM »

Ma omule eu sunt la electricieni gr 8 si fac scoala de 3 ori pe saptamana ,ne cheama proful si din timpul liber ,fac carte de carte si tu vrei cu onlainul tau sa inveti ca mine ,eu o sa dau si examen cu comisie ,pai tuu ai o hartie trimisa prin posta ,o poti face singur in fotosop
Avatar utilizator
Wolf7
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iul 21, 2017 9:12 am
Localitate: Sabareni

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de Wolf7 »

Problema se pune ca nu inveti nimic iar diploma primita o poti folosi cand te duci pe la WC ,dar sa o mototolesti bine Mai dai si 500 lei pentru nimic
Trebuie sa pricepi ca nu dai examen cu comisie si te duci sa te angajezi or sa se uite aia ca la un ciudat la tine
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Va sfatuiesc sa faceti un curs recunoscut ,dati si examen primiti diploma adevarata Nici cu forta nu as preda cursuri online ,
Avatar utilizator
Viorel gr 12
Mesaje: 14
Membru din: Dum Iul 30, 2017 10:55 am

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de Viorel gr 12 »

Dai de pomană banii mai bine ii dai la saraci iei o hârtie Fars examen și cine o recunoaște vrei un Anre pui poftă in cui
Avatar utilizator
Alingr12
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 6:03 am
Localitate: Ploiesti

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de Alingr12 »

Anditzu scrie: Vin Mai 19, 2017 10:23 pm Dupa cum spune si titlul am vazut pe internet firme care fac cursuri online si trimit diploma acasa ,ce parere aveti ,descriu competente dobandite
Daca ma duc la firma sunt angajat ca electrician si nu am bataie de cap ,
O pierdere de timp/bani dracu o recunoaste sunt patit
Avatar utilizator
ModanCostel
Mesaje: 13
Membru din: Lun Aug 14, 2017 10:48 am

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de ModanCostel »

Nu este bun de nimic am incercat si eu asa ceva ,nu il recunoaste nimeni Recomand sa faci un curs de electrician adevarat
Avatar utilizator
Costi
Mesaje: 9
Membru din: Mar Aug 15, 2017 10:51 pm

Re: Curs electrician online ,ce parere aveti

Mesaj necitit de Costi »

Am facut si eu un astfel de curs dar nu il ia nimeni in consideratie ,o hartie care atesta niste competente nu tu examen nimic
Scrie răspuns