Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Avatar utilizator
Radu Jean
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mai 06, 2017 2:32 am

Re: Curs instalator UNIVERSAL : instalatii sanitare , gaze si incalziri

Mesaj necitit de Radu Jean »

Marian gr 10 scrie: Sâm Mai 06, 2017 12:53 am
Vasile scrie: Vin Mai 05, 2017 1:46 pm Buna ziua
Am citit cam ce cuprinde cursul de instalator ,eu am facut o asa zisa postliceala de 9 luni ,3 luni scoala adica doar 3 ore sambata ,per total 40 de ore cu 4 ore pregatire de examen sa zicem la final 50 de ore dar rotunjit Practica 6 luni dar am facut practica =0 Am sa va trimit suportul de curs sa vedeti ce ,,,,,,,,,,,,, a putut preda un asa zis inginer .Ma uit in suportul de curs al dvs ca pisicile in oglinda si ca curca-n lemne Am platit 1900 lei pentru o hartie
Faceti o treaba super buna

Ma asez si eu la coada ,vreau o rezervare Cel putin inca doi fosti colegi doresc si ei
Razvan am randul dupa tine lasat :)
Avatar utilizator
liviu gr 1
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mai 06, 2017 4:49 am

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de liviu gr 1 »

Domnul inginer o rezervare si pentru Urziceni , il aduc cu mine si pe George tot fost cursant al dvs Deci pentru Urziceni 2 rezervari ,impartim banii de benzina
Avatar utilizator
Danut EMJT
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mai 06, 2017 12:55 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Danut EMJT »

Savu gr 4 scrie: Sâm Mai 06, 2017 2:17 am Vreau si eu un loc pe lista ,am fost elevul dvs si nu vreau sa ratez acest curs Meseriasii din ziua de astazi multi lasa de dorit
Domnul profesor vreau si eu o rezervare sunt fost elev al dvs de la grupa de electricieni Am facut si frigul in 2013 Vreau sa fac tot ce predati
Avatar utilizator
Doru gr 8
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mai 06, 2017 1:30 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Doru gr 8 »

Am fost sunat de Adrian daca vreau sa ma bag la cursul de instalator predat de dvs Va rog sa-mi rezervati un loc in grupa O sa cam fie concurenta mare pe 28 de locuri cat are grupa Lucrez in mentenata la BSS si cursul este foarte util pentru mine Am facut cu dvs si electricienii in gr 3 cu cei de la Bogart
Avatar utilizator
Arado
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Mai 06, 2017 3:16 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Arado »

Rezerv si eu un loc in grupa de instalator deja mi-am pregatit ghiozdanul am si un penar :)
Avatar utilizator
Damian
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Mai 06, 2017 3:55 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Damian »

Ing. Olteanu Mircea scrie: Joi Mai 04, 2017 2:11 am Am predat curs de instalator i ,dar au tras saracii cu mine cam ce trag electricienii
Prima concluzie Cursul se adreseaza "numai barbatilor puternici "si nu glumesc
Curs instalator tehnico-sanitare si de gaze :
.Voi avea ca fir de curs ce am invatat de la profesorii mei de la Catedra de Instalatii :
Cei mai buni Profesori pe care i-a avut Romania
-Domnul Conf.dr.ing.Stefan Vinstila ,
-Domnul Conf.dr.ing.Traian Cruceru
-Domnul Conf.dr.ing.Sandu Lucian
-Domana Prof.dr.ing.Lucia Onciu (indrumatoarea mea de proiect)

Pai numai profesorii avuti de dvs prezinta cea mai mare garantie ca vom invata ceva ,nu am fost elevul dvs dar va rog si eu pentru o rezervare in toamna
Avatar utilizator
VRelu
Mesaje: 2
Membru din: Dum Mai 07, 2017 2:06 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de VRelu »

Damian scrie: Sâm Mai 06, 2017 3:58 pm
Ing. Olteanu Mircea scrie: Joi Mai 04, 2017 2:11 am Am predat curs de instalator i ,dar au tras saracii cu mine cam ce trag electricienii
Prima concluzie Cursul se adreseaza "numai barbatilor puternici "si nu glumesc
Curs instalator tehnico-sanitare si de gaze :
.Voi avea ca fir de curs ce am invatat de la profesorii mei de la Catedra de Instalatii :
Cei mai buni Profesori pe care i-a avut Romania
-Domnul Conf.dr.ing.Stefan Vinstila ,
-Domnul Conf.dr.ing.Traian Cruceru
-Domnul Conf.dr.ing.Sandu Lucian
-Domana Prof.dr.ing.Lucia Onciu (indrumatoarea mea de proiect)

Pai numai profesorii avuti de dvs prezinta cea mai mare garantie ca vom invata ceva ,nu am fost elevul dvs dar va rog si eu pentru o rezervare in toamna

Sunt si eu interesat de acest curs ,cand se dau drumul la inscrieri va rog sa ne anuntati si pe noi Am facut cu dvs si cursul de frig si de electricieni Doamna Iuliana are copii de la acte
Avatar utilizator
Adrian
Mesaje: 13
Membru din: Dum Mai 07, 2017 3:19 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Adrian »

Mort copt in toamna vin si la acest curs ,din gr 9 cred ca o sa am inca 4-5 colegi ca tinem legatura intre noi
Suportul de curs prezentat este cel mai bine eleborat ,am dat cautare pe net din curiozitate dar nimeni nu afiseaza ce invatam la scoala cred ca sunteti singurul care arata de unde pleci si unde ajungi Mai mult ca sigur Vin eu ,Florentin ,Sorin si Dan
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Adrian scrie: Dum Mai 07, 2017 4:40 pm Mort copt in toamna vin si la acest curs ,din gr 9 cred ca o sa am inca 4-5 colegi ca tinem legatura intre noi
Suportul de curs prezentat este cel mai bine eleborat ,am dat cautare pe net din curiozitate dar nimeni nu afiseaza ce invatam la scoala cred ca sunteti singurul care arata de unde pleci si unde ajungi Mai mult ca sigur Vin eu ,Florentin ,Sorin si Dan
Stati linistit gr 9 are prioritate
Avatar utilizator
Cazimir George
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mai 07, 2017 7:18 pm

Re: Curs instalator : instalatii sanitare , gaze si incalziri .Instalator UNIVERSAL

Mesaj necitit de Cazimir George »

Sunt coleg de munca cu Paul si am inteles ca la toamna vine la cur am vorbit cu Patronul sa vin si eu a zis ca il plateste pentru amandoi
Cand se inscrie Paul trimit actele si eu ,dar vin cu el
Scrie răspuns