Grupa uitata de frigotehnisti Ultimul aer conditionat facut de noi dl inginer s-a operat si am ramas ai nimanui oct 2014

Albume Foto Cursuri Frigotehnisti pe teren la diferite Societati .
LUCRARI EXECUTATE DE CURSANTI /FOSTI CURSANTI
Avatar utilizator
Doru
Mesaje: 1
Membru din: Mie Aug 16, 2017 6:34 am
Localitate: Balti

Grupa uitata de frigotehnisti Ultimul aer conditionat facut de noi dl inginer s-a operat si am ramas ai nimanui oct 2014

Mesaj necitit de Doru »

Practica la freon trading
Ultimul aer conditionat facut de noi ca dvs v-ati operat si noi am ramas ai nimanui
Pana sa va internati in spital sa va operati la genunchi ,practica a fost practica scoala a fost scoala Apoi au adus niste prfesori nu comentez ,primul dupa 2 cursuri predate ne--a abandonat Am ramas doar cu ce a predat domnul inginer ,practica la fel
Fişiere ataşate
ultimul aer conditionat facut de noi ca dvs v-ati operat si noi am ramas ai nimanui
ultimul aer conditionat facut de noi ca dvs v-ati operat si noi am ramas ai nimanui
Grupa uitata ultimul AC.JPG (82.01 KiB) Vizualizat de 807 ori
Aici aveam toate sculele necesare unui frigotehnist
Aici aveam toate sculele necesare unui frigotehnist
grupa uitata masa plina cu scule pentru frigotehnisti.JPG (100.52 KiB) Vizualizat de 807 ori
verificam argintarile la compresor filtru
verificam argintarile la compresor filtru
grupa uitata frig verificare argintari cu oglinda.JPG (107.1 KiB) Vizualizat de 807 ori
facem argintari sa ne obisnuim cupru otel cu pasta flux
facem argintari sa ne obisnuim cupru otel cu pasta flux
Grupa uitata de frigotehnisti sudura compresor.JPG (100.54 KiB) Vizualizat de 807 ori
Practica frigotehnisti freon trading
Practica frigotehnisti freon trading
grupa pierduta la practica freon trading.JPG (105.96 KiB) Vizualizat de 807 ori
Avatar utilizator
Jan32
Mesaje: 6
Membru din: Mie Aug 16, 2017 12:01 am
Localitate: Cornetu

Re: Grupa uitata de frigotehnisti Ultimul aer conditionat facut de noi dl inginer s-a operat si am ramas ai nimanui oct

Mesaj necitit de Jan32 »

Il vad pe Alex seful de grupa baietii sunt interesati din pacate dupa ce s-a operat domnul inginer profesorii care au venit erau praf ,cred ca 1-2 s-au realizat Florin cu un alt fost cursant in rest nu stiu ce sa zic Pacat ca nu am mai avut de la cine invata si nu a mai facut nimeni practica cu noi ca proful era in spital si pe cei din firma i-a durut in basca
Avatar utilizator
Emy
Mesaje: 1
Membru din: Mar Oct 31, 2017 7:36 am
Localitate: Giurgeni

Re: Grupa uitata de frigotehnisti Ultimul aer conditionat facut de noi dl inginer s-a operat si am ramas ai nimanui oct

Mesaj necitit de Emy »

Jan32 scrie: Dum Aug 20, 2017 1:19 pm Il vad pe Alex seful de grupa baietii sunt interesati din pacate dupa ce s-a operat domnul inginer profesorii care au venit erau praf ,cred ca 1-2 s-au realizat Florin cu un alt fost cursant in rest nu stiu ce sa zic Pacat ca nu am mai avut de la cine invata si nu a mai facut nimeni practica cu noi ca proful era in spital si pe cei din firma i-a durut in basca
Pacat ca era o grupa buna de frigotehnisti dar s-a ales praful Eu am reluat cursul in 2016 =repetir ,Am asistat la curs am fost la practica ,am invatat carte iar ,cost =0 Chit ca domnul inginer preda la alta firma .dar eram fostul lui cursant si m-a ajutat
frig
Scrie răspuns