Lucrari vila sanitare termica Apa rece apa calda tur retur obiecte sanitare calorifere

CURS INSTALATOR : INTREBARI NELAMURIRI ,TOT CE TINE DE CURS
Nicu_Rosu
Mesaje: 1
Membru din: Joi Aug 24, 2017 4:28 am
Localitate: Popesti

Lucrari vila sanitare termica Apa rece apa calda tur retur obiecte sanitare calorifere

Mesaj necitit de Nicu_Rosu »

Lucrari vila sanitare termica Apa rece apa calda tur retur obiecte sanitare calorifere
Poze cu baia refacuta inlocuit totul in baie tevi apa calda apa rece din pp-r canalizare noua din pp sifon pardoseala cu garda hidraulica ,montat obiecte sanitare ,closet ,baie ,lavoar
Am defrisat toata baia ,scos tevi ,obiecte sanitare ,scos closet cada lavoar
Fişiere ataşate
inlocuit totul in baie tevi apa calda apa rece din pp-r canalizare noua din pp sifon pardoseala cu garda hidraulica ,montat obiecte sanitare ,closet ,baie ,lavoar
inlocuit totul in baie tevi apa calda apa rece din pp-r canalizare noua din pp sifon pardoseala cu garda hidraulica ,montat obiecte sanitare ,closet ,baie ,lavoar
Produsul finit ,tevi apa rece apa calda ,obiecte sanitare totul nou.jpg (88.66 KiB) Vizualizat de 915 ori
am defrisat tot in baie ,scos tevi ,obiecte sanitare ,scos closet cada lavoar
am defrisat tot in baie ,scos tevi ,obiecte sanitare ,scos closet cada lavoar
Scos obiecte sanitare ,dat jos tevi wc cada data afara lavoar aruncat.JPG (32.3 KiB) Vizualizat de 916 ori
Avatar utilizator
Stefan_V
Mesaje: 5
Membru din: Lun Aug 28, 2017 2:17 pm
Localitate: Afumati

Re: Lucrari vila sanitare termica Apa rece apa calda tur retur obiecte sanitare calorifere

Mesaj necitit de Stefan_V »

Multa munca la instalatii sanitare dar zidarul a dat faianta jos ,schimbatul conductelor de apa calda si apa rece este foarte importanta ,unii uita sa le mai izoleze si frige faianta pe unde trece teava de apa calda ,o lucrare ok dupa parerea mea
Electrician
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Lucrari vila sanitare termica Apa rece apa calda tur retur obiecte sanitare calorifere

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

Stefan_V scrie: Lun Aug 28, 2017 6:00 pm Multa munca la instalatii sanitare dar zidarul a dat faianta jos ,schimbatul conductelor de apa calda si apa rece este foarte importanta ,unii uita sa le mai izoleze si frige faianta pe unde trece teava de apa calda ,o lucrare ok dupa parerea mea
felicitari
DamianPreda
Mesaje: 54
Membru din: Lun Apr 22, 2019 12:44 pm
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Lucrari vila sanitare termica Apa rece apa calda tur retur obiecte sanitare calorifere

Mesaj necitit de DamianPreda »

obiectele sanitare arata super , un montaj corect ,sper ca tevile sunt izolate in pereti
Scrie răspuns