refacut baie vandalizata

Practica Cursuri Instalatori La diferite Societati POZE CU LUCRARI PRIMITE DE LA FOSTII CURSANTI
Avatar utilizator
Radu Jean
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Mai 06, 2017 2:32 am

refacut baie vandalizata

Mesaj necitit de Radu Jean »

Omul a fost plecat din tara si i-au fortat usa doi betivi au vandut tot si au inecat casa si dusi au fost
Fişiere ataşate
baia inainte sa inlocuiesc tot
baia inainte sa inlocuiesc tot
Baie vandalizata 3 (Small).jpg (114.26 KiB) Vizualizat de 1987 ori
baia era dezastru dupa betivi
baia era dezastru dupa betivi
Baie vandalizata 2 (Small).jpg (143.06 KiB) Vizualizat de 1987 ori
baie vandalizata de niste betivi
baie vandalizata de niste betivi
Baie vandalizata 1 (Small).jpg (157.91 KiB) Vizualizat de 1987 ori
Avatar utilizator
Cazimir George
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mai 07, 2017 7:18 pm

Re: refacut baie vandalizata de betivi

Mesaj necitit de Cazimir George »

Niste nenorociti au facut prapad in casa bietului om dar ma mir cum nu au sarit vecinii la ei ca aia or fi facut si scandal Faceau focul in casa sa se incalzeasca sau aveau baietii calorifere :)
Avatar utilizator
Klaudiu
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mai 07, 2017 8:00 pm

Re: refacut baie vandalizata de betivi

Mesaj necitit de Klaudiu »

Cazimir George scrie: Dum Mai 07, 2017 7:24 pm Niste nenorociti au facut prapad in casa bietului om dar ma mir cum nu au sarit vecinii la ei ca aia or fi facut si scandal Faceau focul in casa sa se incalzeasca sau aveau baietii calorifere :)
Cum de nu a intrat lumea peste ei cred ca ii jupuiam de vii
Avatar utilizator
Albu Ion
Mesaje: 9
Membru din: Mar Mai 09, 2017 10:11 am

Re: refacut baie vandalizata de betivi

Mesaj necitit de Albu Ion »

Radu Jean scrie: Sâm Mai 06, 2017 2:39 am Omul a fost plecat din tara si i-au fortat usa doi betivi au vandut tot si au inecat casa si dusi au fost
Pai de ce nu i-a reclamat la politie ca tot le da drumul imediat sa o ia de la cap ,ca munca la baieti le tuseste
Avatar utilizator
Tiberiu
Mesaje: 12
Membru din: Mie Mai 17, 2017 7:21 pm

Re: refacut baie vandalizata de betivi

Mesaj necitit de Tiberiu »

Prosti or fi ei sa munceasca ,cum sa se deranjeze sa faca ceva cu mainile lor Meritau o bataie sora cu moartea ii casapeam
Avatar utilizator
NistorA
Mesaje: 20
Membru din: Dum Mai 28, 2017 8:10 pm

Re: refacut baie vandalizata de betivi

Mesaj necitit de NistorA »

Tiberiu scrie: Mie Mai 17, 2017 8:41 pm Prosti or fi ei sa munceasca ,cum sa se deranjeze sa faca ceva cu mainile lor Meritau o bataie sora cu moartea ii casapeam
Pe bune daca nu faceau ei tandari baia omului nu mai trageai tu instalatie nou de apa calda si rece si calorifere aia au furat tot sa ia bautura
Avatar utilizator
Klempi
Mesaje: 18
Membru din: Dum Iun 18, 2017 10:37 am
Localitate: Sinesti

Re: refacut baie vandalizata de betivi

Mesaj necitit de Klempi »

Pai ce au avut betivii au smuls lavoarul din console au rupt tevile de cupru sa le dea pe bautura ,closetul ce au facut cu el l-au aruncat de la etaj ,dar lumea nu i-a luat la omor ca ii ineaca ? or fi furat si contorii de apa rece si apa calda
PaulMarcoci
Mesaje: 15
Membru din: Lun Feb 12, 2018 12:02 pm

Re: refacut baie vandalizata de betivi

Mesaj necitit de PaulMarcoci »

Klempi scrie: Dum Iun 18, 2017 11:12 am Pai ce au avut betivii au smuls lavoarul din console au rupt tevile de cupru sa le dea pe bautura ,closetul ce au facut cu el l-au aruncat de la etaj ,dar lumea nu i-a luat la omor ca ii ineaca ? or fi furat si contorii de apa rece si apa calda
au vandut obiectele sanitare in talcioc parca ii si vad cu vasul de wc in spinare prin itb
Avatar utilizator
Liviu43
Mesaje: 15
Membru din: Mie Apr 04, 2018 6:27 pm
Localitate: Tomesti

Re: refacut baie vandalizata

Mesaj necitit de Liviu43 »

Radu Jean scrie: Sâm Mai 06, 2017 2:39 am Omul a fost plecat din tara si i-au fortat usa doi betivi au vandut tot si au inecat casa si dusi au fost
Au facut prapad neispravitii pe acolo
Avatar utilizator
IsarescuMarian
Mesaje: 44
Membru din: Sâm Mai 26, 2018 3:53 pm
Localitate: miresti

Re: refacut baie vandalizata de betivi

Mesaj necitit de IsarescuMarian »

PaulMarcoci scrie: Lun Feb 12, 2018 12:13 pm
Klempi scrie: Dum Iun 18, 2017 11:12 am Pai ce au avut betivii au smuls lavoarul din console au rupt tevile de cupru sa le dea pe bautura ,closetul ce au facut cu el l-au aruncat de la etaj ,dar lumea nu i-a luat la omor ca ii ineaca ? or fi furat si contorii de apa rece si apa calda
au vandut obiectele sanitare in talcioc parca ii si vad cu vasul de wc in spinare prin itb
instalatie sanitara data pe bautura
electric10
Scrie răspuns