Vreau sa cumpar niste scule de frigotehnist ce marca sa iau

Filme video CURSURI FRIGOTEHNISTI ,PRACTICA LA DIVERSE SOCIETATI Fostii cursanti pot trimite lucrari la care au participat Incurajam schimbul de experienta
Avatar utilizator
Bubu
Mesaje: 8
Membru din: Mar Feb 13, 2018 11:59 am
Localitate: Sect 3 Buc

Vreau sa cumpar niste scule de frigotehnist ce marca sa iau

Mesaj necitit de Bubu »

Ma intereseaza niste scule profesionale de frigotehnist , pompa de vidat , baterie electronica , aparat de taiat tevi de cupru , statie de sudura , si tot ce este necesar
Avatar utilizator
Zolyca
Mesaje: 15
Membru din: Mar Feb 13, 2018 12:34 pm
Localitate: Giurgiu

Re: Vreau sa cumpar niste scule de frigotehnist ce marca sa iau

Mesaj necitit de Zolyca »

Bubu scrie: Mar Feb 13, 2018 12:11 pm Ma intereseaza niste scule profesionale de frigotehnist , pompa de vidat , baterie electronica , aparat de taiat tevi de cupru , statie de sudura , si tot ce este necesar
Ma omule daca nu stii care ce face dai banii de pomana sa cumperi niste scule de frigotehnist este usor dar sculele nu repara singure un frigider , nici nu se duc singure la inlocuit compresoare
Avatar utilizator
Aling13
Mesaje: 11
Membru din: Mie Feb 14, 2018 12:23 pm
Localitate: Roata

Re: Vreau sa cumpar niste scule de frigotehnist ce marca sa iau

Mesaj necitit de Aling13 »

Mai buine inveti la scoala cum sa le folosesti si apoi le cumperi , vedeti ca noi avem reducere de 10% la diverse firme si este lucru mare sa ramaii in buzunar cu niste sute de lei la ac marfa cumparata
Avatar utilizator
Flaviu
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Feb 17, 2018 11:34 am
Localitate: sect 5 Buc

Re: Vreau sa cumpar niste scule de frigotehnist ce marca sa iau

Mesaj necitit de Flaviu »

Bubu scrie: Mar Feb 13, 2018 12:11 pm Ma intereseaza niste scule profesionale de frigotehnist , pompa de vidat , baterie electronica , aparat de taiat tevi de cupru , statie de sudura , si tot ce este necesar
Cumperi scule doar dupa ce incepi sa stii sa le folosesti , eu am cumparat de la termo dinamic constanta cele mai low cost scule si sunt in mintile lor de 2 ani si am tras pe ele , pompa de vacum trebuie sa o verifici permanent sa vezi la ce nivel este uleiul , cuplele de ac auto sunt ca noi am luat cu robinet
Avatar utilizator
Ciobe
Mesaje: 36
Membru din: Mie Feb 21, 2018 2:02 pm
Localitate: Cernica

Re: Vreau sa cumpar niste scule de frigotehnist ce marca sa iau

Mesaj necitit de Ciobe »

Înveți sa vacumezi si alegi pompa
Avatar utilizator
MusatVlad
Mesaje: 12
Membru din: Vin Iun 15, 2018 6:49 pm
Localitate: Afumati

Re: Vreau sa cumpar niste scule de frigotehnist ce marca sa iau

Mesaj necitit de MusatVlad »

Flaviu scrie: Sâm Feb 17, 2018 12:20 pm
Bubu scrie: Mar Feb 13, 2018 12:11 pm Ma intereseaza niste scule profesionale de frigotehnist , pompa de vidat , baterie electronica , aparat de taiat tevi de cupru , statie de sudura , si tot ce este necesar
Cumperi scule doar dupa ce incepi sa stii sa le folosesti , eu am cumparat de la termo dinamic constanta cele mai low cost scule si sunt in mintile lor de 2 ani si am tras pe ele , pompa de vacum trebuie sa o verifici permanent sa vezi la ce nivel este uleiul , cuplele de ac auto sunt ca noi am luat cu robinet
Exact cum spune colegul intaii inveti sa folosesti sculele de frigotehnist sa stii sa citesti o baterie de manometre ,poi le cumperi
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Vreau sa cumpar niste scule de frigotehnist ce marca sa iau

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

cum zic si colegii prima data invatati sa le folositi , rolul sculelor pentru un frigotehnist
Scrie răspuns