Am gasit niste poze cu gr 13 de la practica

Filme video CURSURI FRIGOTEHNISTI ,PRACTICA LA DIVERSE SOCIETATI Fostii cursanti pot trimite lucrari la care au participat Incurajam schimbul de experienta
Avatar utilizator
Zolyca
Mesaje: 15
Membru din: Mar Feb 13, 2018 12:34 pm
Localitate: Giurgiu

Am gasit niste poze cu gr 13 de la practica

Mesaj necitit de Zolyca »

sus cu ele
stim cat face compresorul pe inalta stim cat are presiunea de vaporizare stim cat este presiunea statica
Fişiere ataşate
stim cat face compresorul pe inalta stim cat are presiunea de vaporizare stim cat este presiunea statica
stim cat face compresorul pe inalta stim cat are presiunea de vaporizare stim cat este presiunea statica
Presiunea pe joasa si presiunea pe inalta.jpg (139.07 KiB) Vizualizat de 688 ori
vacumam frigiderul pe doua cai
vacumam frigiderul pe doua cai
Cristi seful de grupa vacumeaza pe 2 cai masina frigorifica.gif (114.89 KiB) Vizualizat de 689 ori
masuram presiunile masinii frigorifice
masuram presiunile masinii frigorifice
presiunea de vaporizare si presiunea de condensare la un agregat frigorific cu compresie mecanica.jpg (87.88 KiB) Vizualizat de 690 ori
Avatar utilizator
Axel
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Feb 17, 2018 5:50 pm
Localitate: bucuresti sect 6

Re: Am gasit niste poze cu gr 13 de la practica

Mesaj necitit de Axel »

Zolyca scrie: Mar Feb 13, 2018 12:43 pm sus cu ele
stim cat face compresorul pe inalta stim cat are presiunea de vaporizare stim cat este presiunea statica
Am cautat si eu acest model de baterie si nu am dat de ea , a zis ca trebuie adusa pe comanda dar costa 500 lei si astept 2 luni
Avatar utilizator
Organizator Cursuri
Mesaje: 401
Membru din: Lun Mai 08, 2017 10:13 am
Localitate: Bucuresti

Re: Am gasit niste poze cu gr 13 de la practica

Mesaj necitit de Organizator Cursuri »

bateria de manometre este foarte rara are numai freoni ecologici , este baterie dedicata
Scrie răspuns