Curs Electrician-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Scrie răspuns
Avatar utilizator
mirel12
Mesaje: 20
Membru din: Mie Apr 04, 2018 4:10 pm
Localitate: Leordeni Ag

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de mirel12 »

Trebuie sa mai fac alta cerere ,sunt inscris la electrician vreau si sisteme fotovoltaice
Avatar utilizator
Arato43
Mesaje: 17
Membru din: Vin Apr 06, 2018 2:20 pm
Localitate: Silistea

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Arato43 »

mirel12 scrie: Mie Apr 04, 2018 4:25 pm Trebuie sa mai fac alta cerere ,sunt inscris la electrician vreau si sisteme fotovoltaice
Aceiași intrebare o am si eu
Avatar utilizator
Arato43
Mesaje: 17
Membru din: Vin Apr 06, 2018 2:20 pm
Localitate: Silistea

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Arato43 »

Cursul este un curs care merita iau ex gr 9 am terminat si tot mai avem 3 întâlniri. Deoarece domnul inginer mai are sa ne explice Am dat testari le-am uitat numarul , cartea a fost carte adevarata ,
Avatar utilizator
Myrel34
Mesaje: 20
Membru din: Dum Apr 08, 2018 3:07 pm
Localitate: Sabarel

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Myrel34 »

Ing. Olteanu Mircea scrie: Vin Mai 19, 2017 11:22 pm
Anditzu scrie: Vin Mai 19, 2017 11:10 pm Daaa acestea sunt de unde stiti
-Lavori de electricita
-Manuale pratico complet

Domnul inginer jos palaria ,aveti dreptate ce sa mai zic am rasfoit prin manuale si nu exista 2 inmultiri sau o formula arata numai cum dai santuri si legi niste lustre si prize
Stati linistit le am si daca le am eu le au si cursantii mei sa se minuneze ;)
Ce sa mai zic ,a invata meseria de Electrician este un efort de echipa , invatam impreuna
Deschizatori de drum spre tabla au fost cei doi Sefi de grupa Alex si Ovidiu ,a urmat Gabriel .Vine randul lui Alin ,,,,,,,,Le-am explicat clar ,daca se incurca sunt langa ei sa ii ajut ,nu trebuie sa aiba emotii deoarece sunt intre colegi se cunosc intre ei cu bune si rele ,se leaga prietenii de lunga durata

Ridic niste poze cu baietii care ies la tabla si rezolva probleme care se dau la ANRE gr II

Am primit poze cu Alex dupa 3 saptamani de curs a scris un sfert de caiet cam cat unul din manuale ,cel mititel
Problema de la tabla cu coloana trifazata si motoare asincrone monofazate se da la autorizare ingineri ca aplicatie
Rolo
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 17, 2018 7:06 am
Localitate: Valu

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Rolo »

Am asteptat sa prind un loc de anul trecut , ieri la deschiderea cursului sala era full , In 10 minute profesorul a captat toata sala
Frig14/emjt10
Avatar utilizator
SilviuComan
Mesaje: 27
Membru din: Dum Apr 29, 2018 5:35 pm
Localitate: Comana

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de SilviuComan »

Asocierea cursului de electrician cu sistemele fotovoltaice este super tare sunteti singurii care faceti asa ceva
PaulLupescu
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mai 04, 2018 5:22 pm
Localitate: Floresti

Re: Curs Sisteme fotovoltaice ,inclus in cursul de Electrician EMJT

Mesaj necitit de PaulLupescu »

Ma omoara la cap sefu , sa vorbesc cu dvs , poate gasiti 2 locuri in gr 10 pentru 2 colegi noi angajati
electrician gr 9
Mitrel
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mai 05, 2018 10:04 am
Localitate: sect 6 buc

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Mitrel »

Am ajuns pe drumuri , mai gasiti un loc si pentru mine ,am terminat la gr 12 frig,cu Valentin David Alis
frig 12
Avatar utilizator
Vasile34
Mesaje: 28
Membru din: Vin Mai 04, 2018 1:17 pm
Localitate: Lintea

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de Vasile34 »

mirel12 scrie: Mie Apr 04, 2018 4:25 pm Trebuie sa mai fac alta cerere ,sunt inscris la electrician vreau si sisteme fotovoltaice
Nici eu nu am priceput fac cursul de electrician vreau si sisteme fotovoltaice
10 electricieni
MironTamas
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mai 07, 2018 9:38 am
Localitate: scetor 1 bucuresti

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de MironTamas »

Sisteme fotovoltaice montate de necalificati , am sa iau busola sa vada tot omul cum sunt orientate
Fişiere ataşate
energie solara ,panouri orientate la nordsolara
energie solara ,panouri orientate la nordsolara
Panouri fotovoltaice care primesc rayele solare din pomi (Mobile).gif (62.06 KiB) Vizualizat de 1269 ori
NUME FIȘIER	COMENTARIU FIŞIER	MĂRIME	STATUT<br />Panouri fotovoltaice care primesc rayele solare din pomi
NUME FIȘIER COMENTARIU FIŞIER MĂRIME STATUT
Panouri fotovoltaice care primesc rayele solare din pomi
energie solara ,panouri orientate la nordsolara (Mobile).gif (60.77 KiB) Vizualizat de 1269 ori
Scrie răspuns