Examen gr 11 sisteme fotovoltaice si donatii pentru copii defavorizati

Albume foto practica cursuri electricieni ,de la Societati Lucrari executate de fostii cursanti
LicaVictor
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mai 18, 2019 12:59 pm
Localitate: Suhaia

Examen gr 11 sisteme fotovoltaice si donatii pentru copii defavorizati

Mesaj necitit de LicaVictor »

Examen gr 11 sisteme fotovoltaice
Subiectele au fost ok , m+am incurcat putin la sistemul fotovoltaic cu P'3000W ,panourile legate in paralel U=24V
A urmat partea cea mai placuta :Am ost felicitati de comisia de examinare
Am adus lucruri , jucarii pentru copii Parintelui Marcel din Bogdanesti ,Am umplut masina lui Mihai
Fişiere ataşate
gr 11 la examen , de producere a energiei electrice din sistem fotovoltaic off grid.jpg
gr 11 la examen , de producere a energiei electrice din sistem fotovoltaic off grid.jpg
gr 11 la examen , de producere a energiei electrice din sistem fotovoltaic off grid.jpg (33.32 KiB) Vizualizat de 590 ori
Dupa sustinerea examenului de instalator sisteme fotovoltaice .Doamna Adriana a venit cu sotul si fetita sa aduca pentru copii
Dupa sustinerea examenului de instalator sisteme fotovoltaice .Doamna Adriana a venit cu sotul si fetita sa aduca pentru copii
examen instalator sisteme fotovoltaice gr 11 , ne mobilizam pentru copii.jpg (98.48 KiB) Vizualizat de 594 ori
gr 11 electricieni examen sisteme fotovoltaice , aici avem hainute pentru copii defavoriyati.
gr 11 electricieni examen sisteme fotovoltaice , aici avem hainute pentru copii defavoriyati.
gr 11 electricieni examen sisteme fotovoltaice , aici avem hainute pentru copii defavoriyati.jpg (55.24 KiB) Vizualizat de 594 ori
grupa 11 electricieni examen , o masina plina pentru copii.
grupa 11 electricieni examen , o masina plina pentru copii.
grupa 11 electricieni examen , o masina plina pentru copii.jpg (78.22 KiB) Vizualizat de 594 ori
un sistem de producere a energiei electrice P=3000W ,la examen.
un sistem de producere a energiei electrice P=3000W ,la examen.
un sistem de producere a energiei electrice P=3000W ,la examen.jpg (34.76 KiB) Vizualizat de 594 ori
KalinLita
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 23, 2019 11:58 pm
Localitate: Ciulnita

Re: Examen gr 11 sisteme fotovoltaice si donatii pentru copii defavorizati

Mesaj necitit de KalinLita »

Lucrez ca electrician ,am facut deja 2 sisteme ftv cu firma in programul energia verde
Scrie răspuns