Costica frigotehnistul

Albume Foto Cursuri Frigotehnisti pe teren la diferite Societati .
LUCRARI EXECUTATE DE CURSANTI /FOSTI CURSANTI
Avatar utilizator
Sandus
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 31, 2017 6:06 pm

Costica frigotehnistul

Mesaj necitit de Sandus »

Am sa ridic niste poze cu domn`Costica care repara un aer conditionat auto
Fişiere ataşate
Costica ii explica clientului modul de functionare a unui aer conditionat auto
Costica ii explica clientului modul de functionare a unui aer conditionat auto
Costica vs aerul conditionat ,da explicatii clientului.jpg (159.73 KiB) Vizualizat de 1653 ori
Costica frigotehnistul este atent la detalii curata condensatorul cu solutii speciale
Costica frigotehnistul este atent la detalii curata condensatorul cu solutii speciale
Costica curata condensatorul aerului conditionat auto ,face treaba ca la carte.jpg (162.73 KiB) Vizualizat de 1653 ori
Costica incarca aerul conditionat gura cu gura ,R134 ,baterie de manometre profi
Costica incarca aerul conditionat gura cu gura ,R134 ,baterie de manometre profi
Costica baga cu rabdare refrigerant R134 gura cu gura ,manometrele incep sa se deranjeze sa indice ceva.jpg (179.23 KiB) Vizualizat de 1653 ori
Avatar utilizator
Sandus
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 31, 2017 6:06 pm

Re: Costica frigotehnistul

Mesaj necitit de Sandus »

Sus cu domn Costica

Costica a reparat aerul conditionat auto ,a scos 3 grade C recirculare treapta 2 ,a fumat 7 kent 8 dar a scos pe un ac ca manopera cat un parlamentar domn Costica
Fişiere ataşate
temperatura pe recirculare tr 2 este de 3 C o sa faca omul guturai
temperatura pe recirculare tr 2 este de 3 C o sa faca omul guturai
Costica s-a depasit pe sine a scos 3 C si 3,6 C.jpg (119.41 KiB) Vizualizat de 1652 ori
costica lasa aerul conditionat sa-si revina trage ca un sarpe un kent 8
costica lasa aerul conditionat sa-si revina trage ca un sarpe un kent 8
AC auto costica a disparut fumeaza un kent 8.jpg (83.55 KiB) Vizualizat de 1652 ori
Avatar utilizator
Viorel12
Mesaje: 13
Membru din: Joi Iun 01, 2017 8:26 am

Re: Costica frigotehnistul

Mesaj necitit de Viorel12 »

Am ss ridic tot ce am cu domn`costica frigotehnistul il facem vedeta pe internet
Avatar utilizator
Iulian 9
Mesaje: 27
Membru din: Vin Iun 02, 2017 10:34 am
Localitate: bucuresti sect 6
Contact:

Re: Costica frigotehnistul

Mesaj necitit de Iulian 9 »

Sandus scrie: Mie Mai 31, 2017 6:07 pm Am sa ridic niste poze cu domn`Costica care repara un aer conditionat auto
Voi contribui cu tot ce am referitor la evolutia ca frigotehnist a lui domn costica seful gr 9 frig ,baterie de baterie se re[para singur aerul conditionat
Avatar utilizator
Csandu
Mesaje: 20
Membru din: Dum Iun 04, 2017 1:59 pm

Re: Costica frigotehnistul

Mesaj necitit de Csandu »

Face domn Costica aerul conditionat ca la carte parca ar da examen ,a obtinut 3 C pe refulare ,condensatorul era luna foloseste numai solutii scumpe ,Domnul profesor a scos numkai meseriasi
Avatar utilizator
Angelo
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iun 06, 2017 10:24 am

Re: Costica frigotehnistul

Mesaj necitit de Angelo »

Sandus scrie: Mie Mai 31, 2017 6:07 pm Am sa ridic niste poze cu domn`Costica care repara un aer conditionat auto
Meserias de meserias costica al nostru sculoe de frig numai de firma ,a scos aerul conditionat de la ww la 3 c ,felicitari colegul
Avatar utilizator
Marin gr 7
Mesaje: 22
Membru din: Dum Iun 11, 2017 2:56 pm
Localitate: Urziceni

Re: Costica frigotehnistul

Mesaj necitit de Marin gr 7 »

Sandus scrie: Mie Mai 31, 2017 6:07 pm Am sa ridic niste poze cu domn`Costica care repara un aer conditionat auto
Costica am inteles ca este un foarte bun frigotehnist il vad cum repara aerul conditionat la un auto a facut luna condensatorul
Avatar utilizator
V_Adrian
Mesaje: 16
Membru din: Dum Iun 11, 2017 4:06 pm
Localitate: bucuresti

Re: Costica frigotehnistul

Mesaj necitit de V_Adrian »

Sandus scrie: Mie Mai 31, 2017 6:09 pm Sus cu domn Costica

Costica a reparat aerul conditionat auto ,a scos 3 grade C recirculare treapta 2 ,a fumat 7 kent 8 dar a scos pe un ac ca manopera cat un parlamentar domn Costica
Pai faceti din costica asta un soi de simbol al frigotehnistilor ,felicitari ca este un bun meserias si repara tot ce are vaporizator si compresor
Avatar utilizator
Danutz
Mesaje: 13
Membru din: Mie Iun 14, 2017 10:35 am

Re: Costica frigotehnistul

Mesaj necitit de Danutz »

A investit omul bani in cursul de frigotehnist a investit bani in baterie de manometre pompa si ce mai are el ,acum vine partea in care invatatura + sculele de frigotehnist ii intorc banii inapoi cu varf si indesat
Scrie răspuns