Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »


Am hotarat sa ne implicam ,impreuna cu grupele noastre de cursanti , sa ajutam copii si batranii abandonati

Credem in ce facem
Am sa dau un exemplu de daruire ,au condus baietii peste 700Km dus-intors
Au iesit plangand cand au vazut atata durere si neputinta

-10 Iunie 2017 Lada Teleorman

-22 Decembrie 2017 Fetite abandonate crescute de Maicute

-30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui part I

-5 Aprilie 2018 Tot actiunea Vaslui part II

Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.

Actiunea "Donam pentru copii " a inceput , Cristi ,Mihai , Marcel, Vali sunt deja la lucru !!! Va multumim!

Impreuna am reusit gr 13 Frig sef grupa Prunaru Stefan Cristian , gr 8 Electricieni sef grupa Cismaru Gabriel , au donat si rude prieteni colegi de servici , Cutii cu hainute , cutii cu alimente , fiecare a date ce a putut , 3 biciclete sa umble aia mici prin sat Au fost cumparate alimente , dulciuri suma totala cca 2600 lei

Il citez pe seful gr 13 Frigotehnisti Prunaru Stefan Cristian

Bună seara Domnule profesor, Doamna Iuliana Cireașă si colegi . Totul a fost bine și bine am făcut cu toți ,ca am ales sa facem lucrul acesta ,și sper sa putem sa mai facem ceva acțiuni de acest gest. Este greu de descris și nici pozele nu pot reda, ceea ce am trăit astăzi ,nu numai eu și cu siguranță oricare dintre dvs ,ar fi avut același sentiment de bucurie și neputință în același timp. O seara buna vb la școală.

Am vorbit cu sefii mei de grupa Hutan Alexandru Mihai Valentin Pirlea Sorin Chirila a dat si el 150 lei pentru copii Dinică Alexandru , participa si el cu baietii din gr emjt 7 frig 11 sef grupa Radu Iulian participa si Negoita Mihai



10 Iunie 2017
Un cursant a fost cu alimente la copii sat Lada jud Teleorman
Ziua de 10 Iunie a fost o zi speciala pentru noi am umplut o Skoda cu alimente pentru copii si batrani abandonati sat Lada jud Teleorman A fost un efort de echipa s-au mobilizat grupele de frig si electriceni ,a donat si domn`Profesor Din partea cursantilor de strangerea fondurilor ,cate 5 , 10 lei cat a dorit fiecare sa contribuie ,s-au ocupat sefii de grupa :. Radu Iulian si Negoita Mihai din partea gr 11 frig ,din partea gr 7 EMJT Dinică Alexandru Gr 12 Frig Bogdan ajutat de Alex Matei Robert Alexandru si Rusu Alin La gr 8 EmJT Hutan Alexandru Mihai Paduraru Nicolae Gabriel impreuna cu Gabriela si Ovidiu
Ce scrie un cursant din focul actiunii ,eu eram prezent dupa program la celebrarea Sfintei Cununii a lui Parvulescu Daniel cu Roxana ,erau colegii lui din gr 9 frig si din gr 7 EMJT Nas domnul Florentin cu sotia tot gr 9 Frig
"Sa fim sanatosi cu totii! sa le transmiteti toate cele bune baietilor sa le luati un buchet de flori si din partea mea !
Pentru copii
Le-am luat carne de pui de porc tocata ,pulpe, ficat,, varza, rosii legume pt ciorba fasole mazare bulion am umplut masina la refuz cu alimente! sa ne ajute Dumnezeu! :
Ma bucur ca am putut face asta impreuna am adus niste zambete si o masa calda!
Parintele ne-a binecuvantat pe toti cei care au participat! va multumesc pt implicare! casa de piatra Daniel! va multumesc ca ne am impartit ca am fost alaturi cu prezenta sau cu gandu alaturi de toti! va imbratisez pe toti!



Postare revizuita in 31-Martie 2018
Fişiere ataşate
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
tot pentru aia mici.jpg (192.56 KiB) Vizualizat de 2070 ori
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Alti necajiti.jpg (141.51 KiB) Vizualizat de 2070 ori
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
din remorca.jpg (64.46 KiB) Vizualizat de 2070 ori
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
masina full cu haine si jucarii.jpg (36.71 KiB) Vizualizat de 2070 ori
2017 Actiunea Lada pana si in torpedou aveam o cutie cu ciocolate pe sub scaune napolitane asta ca bonus pentru copii
2017 Actiunea Lada pana si in torpedou aveam o cutie cu ciocolate pe sub scaune napolitane asta ca bonus pentru copii
Toate spatiile libere ale bietei masini erau pline pentru aia mici.JPG (97.2 KiB) Vizualizat de 2166 ori
2017 Actiunea Lada Au venit oamenii sa ajute la descarcat masina
2017 Actiunea Lada Au venit oamenii sa ajute la descarcat masina
Doamna Iuliana este ajutata , descarcare alimente la aia mici.JPG (105.26 KiB) Vizualizat de 2166 ori
2017 Actiunea Lada pana si in torpedou aveam o cutie cu ciocolate pe sub scaune napolitane asta ca bonus pentru copii
2017 Actiunea Lada pana si in torpedou aveam o cutie cu ciocolate pe sub scaune napolitane asta ca bonus pentru copii
Amarata de skoda a venit indoita plina de alimente si pe sub banchete era cate ceva.JPG (106.44 KiB) Vizualizat de 2166 ori
2018 30 martie jud Vaslui remorca plina pentru copii
2018 30 martie jud Vaslui remorca plina pentru copii
tot pe la remorca cu baietii .jpg (208.14 KiB) Vizualizat de 2168 ori
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
tot la cumparaturi pentru copii si batrani abandonati.jpg (191.04 KiB) Vizualizat de 2168 ori
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.2018 30 martie remorca plina a facut 2 drumuri .
30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.2018 30 martie remorca plina a facut 2 drumuri .
remorca plina a facut 2 drumuri .jpg (190.02 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Prima plimbare cu bicicleta.30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Prima plimbare cu bicicleta.30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Prima plimbare cu bicicleta.jpg (237.1 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie o remorca plina.30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie o remorca plina.30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
o remorca plina.jpg (205.58 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie masina lui Cristi Masina de frigotehnist incarcata full .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie masina lui Cristi Masina de frigotehnist incarcata full .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Masina de frigotehnist incarcata full .jpg (176.02 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie mancare de post cum cere randuiala .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie mancare de post cum cere randuiala .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
mancare de post cum cere randuiala .jpg (112.05 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie La cumparaturi pentru aia mici30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie La cumparaturi pentru aia mici30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
La cumparaturi pentru aia mici .jpg (119.96 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Fratele lui Cristi a iesit plangand .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Fratele lui Cristi a iesit plangand .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Fratele lui Cristi a iesit plangand .jpg (226.76 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Cristi seful gr 13 doarme printre hainute si jucarii .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Cristi seful gr 13 doarme printre hainute si jucarii .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Cristi seful gr 13 doarme printre hainute si jucarii .jpg (110.65 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Baietii incarca remorca.30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Baietii incarca remorca.30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Baietii incarca remorca.jpg (205.58 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Tot oameni necajiti .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Tot oameni necajiti .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Tot oameni necajiti .jpg (97.18 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie O batrana uitata de toti noi nu uitam de ea .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie O batrana uitata de toti noi nu uitam de ea .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
O batrana uitata de toti noi nu uitam de ea .jpg (38.37 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Lume necajita .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Lume necajita .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Lume necajita .jpg (46.61 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Lume amarata.30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Lume amarata.30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Lume amarata.jpg (97.18 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie cand vad fluier a paguba .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie cand vad fluier a paguba .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
cand vad fluier a paguba .jpg (82.37 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Alti oameni necajiti .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Alti oameni necajiti .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Alti oameni necajiti .jpg (68.78 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Alti oameni miluiti .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Alti oameni miluiti .30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Alti oameni miluiti .jpg (69.17 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie Alti oameni care sunt ajutati30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie Alti oameni care sunt ajutati30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
Alti oameni care sunt ajutati .jpg (63.64 KiB) Vizualizat de 2168 ori
2018 30 martie 2 biciclete 2 copii fericiti 30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui<br />Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2018 30 martie 2 biciclete 2 copii fericiti 30 Martie 2018 Actiunea Jud Vaslui
Parohia Parintelui Marcel loc. Bogdanesti si loc. Odaia Bogdana, Com. Falciu, Jud. Vaslui.
2 biciclete 2 copii fericiti .jpg (77.88 KiB) Vizualizat de 2168 ori
Avatar utilizator
Csandu
Mesaje: 20
Membru din: Dum Iun 04, 2017 1:59 pm

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Csandu »

Am mobilizat si eu colegii de munca si caut pe la ala micu sa vad ce a re ramas ,le strang in sac ,le aduc curate dau si 20 de lei sa le ia niste ciocolate la aia mici
Avatar utilizator
lipo lipo
Mesaje: 20
Membru din: Lun Iun 05, 2017 1:31 pm

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de lipo lipo »

Buna ziua Domnul inginer
Am un coleg de munca care a fost elevul dvs la frig acum 4 ani ,de la el stiu ca mobilizati cursantii sa ajutam pe altii mai uitati de stat in primul rand ,uitati de noi ca oameni
Cand o sa va aduca el sacul cu hainute o sa pun si eu 20 de lei pentru ei sa le cumpere cate ceva , Frumos gestul sa le trimiteti alimente zahar ulei faina si ce o mai fi ,este mare lucru sa aiba o masa calda Am ramas surprins cand am citit de batranii abandonati ,eu nu am pomenit asa ceva chiar ma intreb incotro se indreapta neamul romanesc
Va doresc mult succes
Avatar utilizator
GhitaV
Mesaje: 6
Membru din: Lun Iun 05, 2017 5:21 pm

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de GhitaV »

Sa vad si eu la servici ce gasesc de la colegi am vorbit si cu prietena si cand umplu sacul il aduc ,pun si 20 de lei pentru niste napolitane la aia mici sau stiu eu sa le duca ceva dulce
Avatar utilizator
Angelo
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iun 06, 2017 10:24 am

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Angelo »

Am sa vorbesc si eu cu prietenii sa vedem ce gasim pentru aia mici ,pun si eu deoparte pentru ei 20 de lei sa le cumpere ceva ducliuri
Avatar utilizator
silvian3
Mesaje: 7
Membru din: Mar Iun 06, 2017 12:22 pm

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de silvian3 »

am pus si eu deoparte 20 de lei sa vad daca gasesc hainute pe la prieteni rude ,dau si eu o mana de ajutor
Avatar utilizator
Ing. Olteanu Mircea
Mesaje: 205
Membru din: Lun Mai 01, 2017 9:00 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Ing. Olteanu Mircea »

Impreuna am demonstrat ca daca vrei se poate A fost un efort de echipa meritul este al Frigotehnistilor si Electricienilor care au fost/sunt elevii nostrii Copii au avut cazanul cu mancare asigurat
Dumnezeu a ingaduit ca noi sa putem ajuta .Parintele a Binecuvantat toate cele duse , copii inainte de masa zic un Tatal Nostru si ii multumesc Lui Dumnezeu si cercul se inchide
Vom continua actiunea ,avem si rezultate vom fi sprijiniti cu transportul pentru hainute



Postare reeditata 31 Martie 2018
Fişiere ataşate
Pe aici au trecut Trupele Romane Prutul.jpg
Pe aici au trecut Trupele Romane Prutul.jpg (114.1 KiB) Vizualizat de 2155 ori
tot gr 13 frig pentru copii necajiti si batranii abandonati.jpg
tot gr 13 frig pentru copii necajiti si batranii abandonati.jpg (62.22 KiB) Vizualizat de 2155 ori
tot de la gr 13 frig in drum spre copii.jpg
tot de la gr 13 frig in drum spre copii.jpg (38.57 KiB) Vizualizat de 2155 ori
Prin magayine.jpg
Prin magayine.jpg (84 KiB) Vizualizat de 2155 ori
O remorca plina.jpg
O remorca plina.jpg (80.32 KiB) Vizualizat de 2155 ori
Masina de transport donatii gr 13 frig si gr 9 electricieni.jpg
Masina de transport donatii gr 13 frig si gr 9 electricieni.jpg (54.92 KiB) Vizualizat de 2155 ori
Incarcam remorca.jpg
Incarcam remorca.jpg (80.75 KiB) Vizualizat de 2155 ori
Inca o masina plina pentru copii si batrani.jpg
Inca o masina plina pentru copii si batrani.jpg (75.85 KiB) Vizualizat de 2155 ori
Gr13 frig in Vaslui la cumparaturi.jpg
Gr13 frig in Vaslui la cumparaturi.jpg (80.18 KiB) Vizualizat de 2155 ori
Baietii pe drum.jpg
Baietii pe drum.jpg (42.38 KiB) Vizualizat de 2155 ori
Avatar utilizator
Marin gr 7
Mesaje: 22
Membru din: Dum Iun 11, 2017 2:56 pm
Localitate: Urziceni

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de Marin gr 7 »

Sunt multumit ca am putut participa si eu sa ii ajutam , parca ii si vad pe copii cu burticile pline cu chef de joaca alergand prin sat
Avatar utilizator
V_Adrian
Mesaje: 16
Membru din: Dum Iun 11, 2017 4:06 pm
Localitate: bucuresti

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de V_Adrian »

Felicitari baietilor pentru gestul lor si vointa de a ajuta niste copii ,felicitari si organizatorilor ca fara ei mai greu sa faci ceva individual dar unde sunt mai multi puterea creste si au aia mici ce pune in cazan ,era frumoasa o poza cu cazanul pe foc
Avatar utilizator
ANitu
Mesaje: 27
Membru din: Dum Iun 11, 2017 6:41 pm
Localitate: Alexandria

Re: Ne implicam sa ajutam copii necajiti si batranii abandonati , Impreuna cu Parintele Marcel

Mesaj necitit de ANitu »

Ma bucur ca am reusit sa vad ca sunt unii care se gandesc la cei necajiti si lipsiti de [posibilitati ,am sa vad cum fac sa aduc niste hainute pentru ei
Va doresc mult succes in activitate si multe felicitari celor implicati nu este mare lucru sa dai 5 lei dar pentru ei se traduce in 5-6 paini si au ce pune pe masa ,stiu de la un prieten ce saracie este in satul respectiv
Scrie răspuns