Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

CURSURI FRIGOTEHNISTI ,CURSURI ELECTRICIENI , CURSURI INSTALATORI PROTECTIA DATELOR PERSONALE
Scrie răspuns
LeandruMitrea

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de LeandruMitrea » Dum Apr 21, 2019 8:11 pm

Mai sunt locuri la gr 12 electricieni .sunt interesat doar de clasa domnului Olteanu

AldeaVasile

Re: Curs Electrician EMJT-inclus curs sisteme Fotovoltaice Cel mai universal Electrician

Mesaj necitit de AldeaVasile » Lun Mai 27, 2019 1:23 am

Am asteptat 6 luni sa prind loc in grupa din sept 2018 , este cel mai bun curs de electrician ,merita pana si ultimul ban investit Un curs care te pune in fata

jeann

Mesaj necitit de jeann » Mar Iun 18, 2019 1:23 pm

DimaGeorge scrie:
Vin Feb 16, 2018 5:11 am
Am terminat acum 5 luni acest curs de electrician este cel mai clar curs la care am participat Din punct de vedere al complexitatii ,peste tot ce se preda , am vazut si eu la colegii de munca suporturi de curs dupa care au invatat =apa chioara cum zice cineva mai sus
sunt in ac situatie ,Intrebare pot cumpara manualul electricianului ,suportul de curs il vreau pe cel din 2019

Scrie răspuns